Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Éretlen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Éretlen még az agyam?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, 1 éve van barátom Ő már 32 éves. Szeretjük egymást, és már sok olyan akadályt legyőztünk együtt, amibe szerintem sokan bele buktak volna.( Magyarorszagon belül is 200 km tavolsagra lakunk egymastol, erre rájött még egy 1400 km külföldi munka. Éltünk egymástól külön emiatt összevissza 3 hónapot távkapcsolatban, éltünk együtt kint 8 hónapot idegörlő és nehéz anyagi körülmények között is, a kapcsolat mégsem sínylette meg, mindent megoldottunk és kitartottunk együtt)

Szeretjük egymast, Ő talan még szerelmesebb is mint én. Azota nekem haza kellett jönnöm, és ő is úgy gondolta, hogy otthagyja a munkáját és keres a határhoz közel melót, hogy legalább hétvégente haza tudjon járni, így nem megy rá a távolságra a kapcsolat, és megmarad az anyagi biztonság is.

Valahogy én mindezek ellenére is sokszor úgy gondolom, hogy nem fogunk végérvényesen együtt maradni, hiába vannak komoly tervek(közös lakás, családalapítás).

Személyiségünk ellentétes. Ő sokkal harsányabb mint én. Szereti a kocsmát, piázgatást. Én gyülölöm az alkoholt és számomra az egy 'lesüllyedés' lenne, ha be kéne tennem a lábam egy lepattant kocsmába, lepattant alkeszek közé, Ő viszont teljesen jól tudja érezni magát ilyen helyen, és hajlamos sokszor sokat inni.(Ha itthon van, kint nem csinálja, akkor otthon 1-2 sör) Engem ez kib--szottnál is sokkal jobban zavar. Na meg hajlamos néha más nőkkel kacérkodni akár az én jelenlétemben is. Emiatt én kétségbe vonom a hűségét. Rengeteg sok vitánk volt emiatt, meg az alkohol miatt is. Egyébként nem kellemetlen a viselkedése, ha részeg, inkább lelkizős lesz.(Nem agresszív) Nem tudom, hogy egy olyan embertől szeretnék-e majd gyermeket, aki szeret tütükélni... :-/ Ezek miatt a dolgok miatt pia, meg a csajozásra való hajlam miatt nem tudom, hogy meddig tart a közös jövőnk.

Nyilvan nekem is vannak hibáim, senki nem tökéletes. Viszont ezek a dolgok mellett idáig a szivét lelkét kitette értem. Mit gondoltok? túlspirázom?


2014. júl. 6. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy túlspilázod-e, vagy sem. Mindenesetre, ha már elkezdted érezni, hogy nem biztos hogy együtt fogtok maradni..., elgondolkodtató.
2014. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éretlen? :) Nekem szokták mondani, hogy éretlen vagyok a kapcsolatokhoz. :)

12/L

2014. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kivülálló azt mondaná, mint ahogy Én is, hogy ennek így jövője nemsok van!De ahogy írták is..ha már ezek előjöttek,akkor valami nem tuti..lehet amúgy a kor köztetek,vagy valami előjött 1 év után!Én a helyedbe elmondanám,h vegyen viszább a piával,illetve,hogy ha 1x téged szeret ne kacérkodjon már a kis nőcikkel...ha nem változik semmi, hagyd a fenébe...!Te 24 évesen még fogol külömbet..ő nem biztos,hogy 32 évesen fog 24 éves nőt aki ilyen jövőt szeretett volna vele!
2014. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy éretlen lennél, talán a korkülönbség miatt vannak köztetek különbségek, még a személysiég mellett. Engem is zavarna a pia, és a nőzés, talán csak szükségetek van ennyi minden küzben/után egy kis közös kikapcsolódásra? Úgy tűntök a soraid alapján mint akiknek csak a kemény feszített munka, pénzkeresés van állandó napirenden, de arról nem írsz hogy szoktatok-e "pihenni" is.
2014. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!