Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válaszokat szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válaszokat szeretnék. Lefújjam az egészet?

Figyelt kérdés

Eredetileg hamarosan férjhez mentem volna. De felbukkant külföldről a volt barátom, akivel kiskorom óta közeli a kapcsolatunk (anyukám az ő anyjának a legjobb barátnője, apa a mostohaapja cégeinek az ügyvédje, szóval nagyon sok időt töltöttünk együtt). Együtt voltunk 3 évet, majd eltűnt... Külföldre költözött (az apja külföldi), nekem meg hagyott egy levelet.

Azóta nem beszéltem vele, nem is akartam látni.

Erre most, mikor az esküvőmre készülnék, visszajön és felforgat mindent körülöttem. Most ott tartok, hogy nem vagyok biztos abban, hogy hozzáakarok-e menni a vőlegényemhez, mert a vele való kapcsolatom olyan semmilyen, a másikhoz hasonlítva... Kiszámítható, nincs benne semmi váratlan.

Elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban és ez rossz jel az esküvő előtt szerintem. Ráadásul a volt barátom szeretné, ha a nyarat vele tölteném és ő a jövő héten elutazik.

Vagy vele megyek, vagy megint elveszítem és nem hallok róla többet.


2014. júl. 6. 16:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Azt mégis honnan tudod, hogy még egyszer nem hagyna el? Ja, hogy azt mondta? Egy ilyen embernek, aki faképnél hagy és levelet hagy hátra, mégis mennyit ér a szava?


Hogy is teszed össze a jelenlegi vőlegényeddel, aki ugye kiszámítható.


Mégis ki állna melletted jóban, rosszban, egészségben betegségben, ha nem AZ a személy, aki kiszámítható?


De jól írták a többiek, menj az ex-el, így legalább a vőlegényednek lesz lehetősége találni olyan nőt, aki viszont szereti...


24_N

2014. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod hogy nem hagyna el még egyszer? Mondta? Az úgy mindjárt más.
2014. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Már többedszerre írok ki itt ezt a kérdést, csak más formában. Először is ne itt a gyk-n várd a megoldást, hogy majd mi eldöntjük helyetted, vagy megerősítjük a döntésedet. Egy dolog biztos, ha valaki ennyire bizonytalan, akkor nem szabad belemenni egy házasságba. Halaszd el vagy kérj egy kis időt, aztán meglátod.

Így, meg az előző kérdéseid alapján (légyszi linkeld őket, hogy a többiek is lássák) szerintem elhamarkodott dolog lenne a házasság.

2014. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%
Látom itt abból indulnak ki, hogy senki sem változhat. Szomorú.
2014. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14-es!

Gondolod, hogy ez most veletlen, hogy a pali csak most bukik elo?

3 eve nem, csak epp most, mikor a lany kozel van az eskuvohoz? A pasi eljott egy kicsit jatszani, hosszu, forro nyarra remenykedik.

2014. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Mondta is és elmondta, hogy sok volt neki az, ami történt, amikor elment (ez bonyolult, de megértem). A volt barátom mellett bármilyen hülyeséget csináltam, segített helyrehozni , volt hogy órákat vezetett és repült is miattam és mindenben igaza volt általában, mégsem dörgölte az orrom alá. A vőlegényem mellett néha úgy érzem, hogy egy gyerek vagyok, folyton hallgatom, hogy neki akkor is igaza van, én csinálom rosszul, stb.


Még nem írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban.

2014. júl. 6. 16:32
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Tudod mit? Akkor en egy harmadikhoz huznek, nem e ket ferfi kozott ugralnek.
2014. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Nem hagyna el még egyszer, ha mellette döntenék. "


Álmodsz királylány :)

Most én azt mondom neked, hogy barna szemű, vékony, magas modell vagyok, hiszel nekem? Csak mert azt mondom :))

2014. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na a vőlegény mellett semmi nincs a volt pasi mellett igen.Akkor mi a kérdés?Ne tétovázz!Semmi értelme a vőlegényed hitegetni az ex meg nehogy lelépjen idő előtt.
2014. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

ha már ezen gondolkodsz, akkor megvan a válasz a kérdésedre.

nyilván hagyd el a vőlegényed, ne tedd tönkre!!

szerintem az exeddel meg ne gyere újra össze...

keress valaki mást!

2014. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!