Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párodnak, és neked is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párodnak, és neked is rossz napod van, mivel tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Barátnőm rossz kedvű,és kudarcot vallottam,nem tudtam felvidítani,mert nekem is rossz napom van már így reggelre.Nincs pénzem,virágot kapott tőlem tegnap meglepetésként,mit csinálhatnék vele? Úgy volt,hogy ma túrázni megyünk,de az idő miatt halasztjuk.

2014. júl. 9. 09:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha okkal van rossz napja, akkor beszélgetünk és megpróbálom másra terelni a témát.

Ha ez nem megy, akkor békén hagyom.

Ha rendszeresen ilyen, akkor elhagyom.


Ha 18 éves vagy és egy hónapja nincs szex - pedig lenne kivel -, akkor nem csoda, hogy nem vagytok vidámak.

De 18 évesen olyan nincs okotok "rossz naposnak" lenni.

2014. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Békén hagyjuk egymást.
2014. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen szexuális életetek.

Ha mindkettőtöknek rossz a kedve akkor nyugtassátok egymást,minden rossz de ott vagytok egymásnak.

Ha ideges vagyok és egyben rosszkedvű és a Barátom nem ír nagyon sokáig akkor még idegesebb leszek hogy nem foglalkozik velem amikor kellene.Hanem magamra hagy...szerintem nem jó ha békén hagyjuk egymást ilyenkor.Legalábbis nem mindig...néha persze jó egyedül lenni meg lenyugodni és nem rajta levezetni, de azért szerintem nem csak akkor kell elővenni a párunkat amikor minden király és szuper aztán ha rossz a kedve akkor elhúzunk,majd ha újra jó a kedve akkor vissza tiplizünk.Én nem hagynám ott a páromat ha rossz napja van.Csak akkor szokott hagyni picit ha ideges vagyok vagy összeveszünk és felhúzom magamat...de rossz napokon mindig felvidítjuk egymást:)

2014. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!