Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mennyire tolerálható a félrelépés?

Figyelt kérdés

Több tízéves kapcsolatban él a férfi is, és a nő is. Mindkettőjüknél gyerek(ek), látszólag boldog, kiegyensúlyozott élet, szeretik is a párjukat, akivel azonban évek óta nincs szex, ennek ellenére vele tervezik leélni az életüket.

Ők ketten egymásra akadnak, kölcsönös a szimpátia, és néha, havi 1-2 alkalommal csak a szex miatt összefutnak (Lássuk be, ez is egy emberi szükséglet). Nem terveznek ennél többet, érzelmek csak minimálisan vannak (amennyi a szexhez kell). Megbocsátható, ha csak azért vannak együtt, hogy ... fel ne robbanjanak a szexhiány miatt?

Végül is utána jobb lesz a kedvük, ha ők mosolyognak a környezetük is boldogabb, a lelkifurdalás miatt többet tesznek meg a párjuknak/párjukért, stb.

Ebben az esetben ezt mennyire lehet elnézni?


2014. júl. 9. 14:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ezt ne így képzeld el. Mármint a beszélgetést.

Leültök, és elmondod, hogy ez a szexhiány kicsinál, és elmondod, hogy ez neked mennyire fontos, és csak szex szintjén szeretnéd ezt a hiány pótolni más forrásból is.

És nem "szia majd jövök szexelek egyet", nem így, és nem is úgy, hogy a hütőn a napirendben oda van írva "8-9 özöt szex a gézával".

Ha azt mondja, hogy rendben old meg, akkor erről nincsen több téma, megoldod. De máris nem a háta mögött átverve.


De ismétlem. Te tudod megítélni, hogy az ötlet mit váltana ki nála. Lehet ugyanez van nála is. Lehet neki is csak veled nem megy már a vágy, de egyből akcióképes a gizikétől a bérosztályon. Nem tudjuk, ahogy egyelőre te sem. Ha tudod "legalizáld" a dolgot, de mindenképpen fontold meg, te tudod megítélni merre tovább!

2014. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, a te kapcsolatodat szerintem még helyre lehet hozni, lehet megcsaltad a párodat, nem feltétlenül kell kiderülnie, de ha annyira szereted, ahogyan ezt leírtad, akkor én úgy gondolom, hogy kis lépésekkel, de újra fel kell építeni a kapcsolatot, az alapoktól, hogy újra "friss húsként" tekintsen rád, hogy újra beléd szeressen, újra vágyat érezzen irántad. Ha te érzelmileg mellette tetted le a voksodat, akkor a testi részt se hagyd gondozatlanul, elhiszem, hogy úgy érzed mindent megpróbáltatok, de akkor mégsem ha semmi sem használt eddig. Nem hiszem, hogy a párod homoszexuális, vagy impotens, mert még fiatal és valahogy csak jó volt régen vele a szex. Valami elromlott, azt a valamit, akármilyen kicsi dolog is lehet, kell megkeresni és megjavítani.
2014. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én abból indultam ki, hogy egyáltalán nincs szex. Ezt a férfinak is csak meg kell élnie valahogy. Én ebben az irányban indítanám a beszélgetést, hogy neki nem hiányzik-e, hogy ő mit gondol erről? És utána a válaszokat lereagálni. Azért ilyen esetben ezt könnyebb felhozni, mintha csak az igények távolodtak volna el egymástól. Az már nehezebb szitu lenne.
2014. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!