Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy felnőtt férfi tapasztalatlan párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Normális érveket szeretnék!
2014. júl. 9. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak megvan az a "veszélye", hogy előbb-utóbb hiányozni kezd neki, hogy más barátnője még nem volt, és kitalálja, hogy ő még "élni akar". Ez 30 éves kor körül már nem annyira nyerő...
2014. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

miért baj, ha bármiben tapasztalatlan vagy?

mert az elején többet hibázol, míg kiismered magad. ennyire egyszerű.

másrészt gyanús, hogy miért nem tettél érte korábban, hogy nőd legyen, miért nem ismerkedtél, hogyhogy nem találtál olyat, akivel jó a hullámhossz.

2014. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Azok az emberek is hibázhatnak, akiknek több kapcsolatuk volt. Azért nem találtam még, mert nem volt valami jó múltam, ami miatt elég kis ismeretségi köröm van nem nagyon tudok szórakozni, másrészt kevés nő tetszik nekem igazán. Tartom véleményemet ahhoz, hogy egy általánosítás az, hogy a kezdők mindig bénák és egy idő után ott hagyják a párjukat, attól hogy nem volt még senkim, had ne minősítsem le magam, nem így terveztem az életemet, már tini koromban is szerettem volna, hogy legyen valakim, így alakult az életem a múlt elmúlt, úgy gondolom sokkal fontosabb a jelen. Ha találnék olyan nőt aki tetszik és szeretem nem tennék ilyet, úgy meg nem jönnék össze valakivel, mert nincs jobb. Szerintem rossz felfogás az, hogy akinek volt kapcsolata jobb, mint egy kezdő. Különbözőek vagyunk más életfelfogással más személyiséggel és nagyon sok hasonló sztereotípiákat hallani, amitől agyfaszt kapok. Ne általánosítsunk!
2014. szept. 7. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!