Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy lefeküdtem a bátyjával?

Figyelt kérdés
Még az egyetemen történt, egy buli után túl sokat ittunk, és egymás mellett ébredtünk, soha többé nem láttam egészen tegnap estig. Pároméknál családi vacsora volt, ahova engem is meghívtak, most láttam először a szüleit, erre azt mondta gyere bemutatlak a bátyámnak, én meg majd elsüllyedtem szégyenemben mikor megláttam. Ő is felismert, amikor párom kérdezte, hogy ismeritek egymást, én rögtön rávágtam, hogy igen, de a bátyja rögtön témát váltott, így nem tudtam mindent elmondani. Egyszerűen hogyan mondjam meg neki? Nem akarok neki hazudni, és már így is rossz, hogy tegnap nem mondtam el neki!
2014. júl. 9. 17:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, szinte remegtem, hogy hogyan fog reagálni, erre jót nevetett rajta. Annyit mondott, hogy akkor most ő nem kezdi el mesélni, mit csinált egyetemistaként, mert akkor holnap estig itt lehetne ülni. De azért örül, hogy nem tagadtam le.
2014. júl. 10. 09:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Na ennek nagyon örülök jó ezt olvasni. Akkor vigyázzatok egymásra és minden jót nektek. :)
2014. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!