Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma már nem előny alfahímnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nem előny alfahímnek lenni?

Figyelt kérdés

Alfahím alatt nem a felnyalt hajú, feszülő-pólóban pózoló kis vagány diszkós gyerekeket értem, hanem a tényleges alfahímeket: a határozott kiállású, vér és szex rajongó, olykor agresszívnek tűnő, irányító és birtokló, ugyanakkor magas intelligencia-kvótával rendelkező fiúkat/férfiakat értem, akik még adnak is magukra, ingben járnak és zakóban(bár járhatnak másban is), markáns az arcuk, erős a borostájuk, és ha kell, megvédik magukat és a hozzátartozóikat, egyszóval harciasak. Mindenképpen kolerikus típusúak, és nem vetik meg a szabályokba ütköző viselkedést sem, ha szükségesnek tartják. Úgy tudnak nézni a nőkre, hogy a nő azt érzi, levetkőzteti a szemével, vagy egyszerűen csak a szúrós tekintet miatt áthatol a nőn.

A valódi alfahímnek semmi köze a manapság "alfahímnek" nevezett kis buta srácokhoz vagy férfiakhoz, akikből nagyon sok van. Sajnos én azt érzem, hogy mivel a nők függetlenednek ma már, ahogy ez Nyugaton már megtörtént, így kevésbé ragaszkodnak az alfahímekhez, mert azok mellett függő helyzetbe kerülnek. Ma inkább a nyálas férfiak kerülnek előtérbe, a "béta- és gamma-hímek", akik nem rendelkeznek oly sok férfias tulajdonsággal, pl félősek, egy puskazörejtől már maguk alá csinálnak stb.


Mi a véleményetek erről a témáról?


2014. júl. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az ilyen alfahímek a vonzók a NŐK számára, nem a 13 éves tinipic@k számára :))
2014. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És az neked miért fáj olyan nagyon, hogy egy nő független a férfitól? Ha nem így lenne, akkor meg pénzéhes k**vának hordanád le őket. Mondjuk ezt az oldalon meg teszi helyetted más.

Mindenkinek más tetszik. Én az ilyen nyálas b**zi gyerekeket is meg az általad említett hypermacsókat is kerülöm. A párom a kettő között van, nagyon férfias, de velem nagyon gyengéd és kedves.

2014. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és egy alfahím nagyon féltékeny is, ez is a jellemzője
2014. júl. 9. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy milyen nõkkel akarsz ismerkedni. Az alárendelt típusúaknak szerintem az ilyen férfiak jönnek be. Egy határozott és karrierista nõvel sok vita lehet a kapcsolat során.


"vér és szex rajongó" itt a vért mégis mire érted?

2014. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amit leírtál az nem alfahím, hanem önző, agresszív vadbarom, aki mindenben alárendeltként tekint a nőre. ez mégis ki a szarnak kéne?
2014. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!