Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon komoly 3 éves kapcsolatom a barátnőmmel. Aztán egy nap összevesztünk és szakított velem. Én nagyon szeretem mai napig őt de ezzel nagyon megbántott. Egy barátom azt mondta h próbáljam elfelejteni. Egy másik lánnyal összejöttem akit megkedveltem. 2 hónap telt el és megjelent a volt barátnőm h még mindig szeret és vissza vár. Én nemet mondtam mert megkedveltem azt akivel együtt voltam. Aztán eltelt 2 hét és szakítottam vele. Beszélgetni kezdtem a volt barátnőmmel akinek lett valakije már. Összetörtem lélekben mert nagyon szeretem őt. Aztán szakított vele. Ezután találkozunk sokszor és beszélgetünk, eszünk együtt. Aztán szóbakerűlt ez a téma és ő azt mondta h neki idő kell ahoz h újra legyen velem kapcsolata. Én nagyon nehezen bírom ki nélküle és meg is mondtam neki h hibáztam. Már kb 6 hónapja találkozunk beszélgetünk és együtt töltünk pár napot. Mindent megadok neki amit csak szerelmileg lehet. Maszirozom őt, csinálok neki kaját, megvígasztalaom ha szomorú stb. Nagyon szeretem őt de nehezen tudok tovább várni. Nem alszok nem eszek szinte semmit csak ha vele vagyok. Mit tegyek most? Nem akarom és nem is tudom elfelejteni őt. Sose használt ki most se teszi mindent vissza ad amit én neki. Egyik héten én hívom meg a másikon ő. De mit tegyek h kibírjam? Egy ilyen dolog mennyi idő szokott leni tapasztalataitok alapján?
2014. júl. 10. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján azt mondom, hogy csak barátként kellesz neki. Olyan nincs, hogy fél év alatt ne tudja eldönteni, h kellesz-e neki. Olyan van, hogy vki időt kér, na de ez mégiscsak fél év!! Ha többet akarna tőled, akkor már rég együtt lennétek. Szerintem keress olyan csajt, aki tényleg téged akar.
2014. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta h ő szeretne velem komoly kapcsolatot de csak később.
2014. júl. 10. 01:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Tipikus női duma...
2014. júl. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én tönkrementem benne. Otthagytam az egyetemet, nem eszek,nem alszok, nem iszok szinte semmit. Épp h 3 naponta elmegy kb 3 szendvics aztán ennyi. Én ebbe belefogok pusztulni.
2014. júl. 10. 01:34
 5/8 anonim ***** válasza:

És mennyivel később szeretné? Mi változna addig? Ezt komolyan el is hiszed?

Menj vissza tanulni, állj neki enni, és felejtsd el a csajt. Az lenne a legjobb megoldás, ha egyáltalán nem is beszélnél vele többet. Egyébként hány éves vagy, hogy ennyire naiv vagy? Ha szeret a csaj, akkor nem majd később akar veled lenni, hanem most azonnal. Ha meg nem szeret, akkor abból később se lesz semmi. Valószínűleg csak addig kellesz neki most is, ameddig nem talál vkit.

2014. júl. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából 20 vagyok. De mikor volt pasija akkor is találkozott velem. Elmentünk akkor is pl étterembe. Sokszór volt olyan h majdnem megcsókoltuk egymást de vagy én vagy ő kapott észbe. Nem tudom elfelejteni nagyon komoly volt az a 3 év.
2014. júl. 10. 02:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak fuss utána, hagyd, hogy kihasználjon, és sajnáltasd magad tovább.
2014. júl. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne szenvedjetek már... A világ tele van atomfegyverekkel, 3 másodpercenként meghal egy gyerek egy gyógyítható betegségben ti meg kínlódtok a nagy semmi miatt. Engem is elhagytak, nagyon rossz érzés még most is , ez van. Erre mondják hogy gyógyulj meg vagy dögölj meg csak ne szenvedj.

Ne foglalkozz vele, ha szeret majd keres. De az a csaj aki egy összeveszés után lelép és bepasizik... hát az vagy ri..banc vagy ri...banc!

2014. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!