Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz a legfontosabb a világon? A párkapcsolatokban, a közös életben, az iskolában, az áruházban, stb akárhol? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
Hisz a pénzzel életet, halált is lehet venni akár! Pl: megkenhetsz egy bírót, rendőrt és megúszhatsz ezáltal börtönt, a legdivatosabb, legdrágább ruhákat hordhatod, a legszebb, legszexibb csajt d*ghatod, a leggyorsabb, legjobb autód vezetheted, vagy akár az ellenségedet is elintézheted örökre... Aki azt mondja mindezekre hogy a pénz nem minden, az csak azért mondja mert nincs neki, és még nem tapasztalta meg az ezzel járó vitathatatlan előnyöket...

2014. júl. 13. 12:46
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%

Aranyosak vagytok. Jót mosolyogtam az érveken.


Aki vallja, hogy pénzért mindent meg lehet venni, kérdezzen meg egy párt, akinek nem lehet gyereke, vagy egy gyógyíthatatlan genetikai rendellenességgel született baba szüleit, ők mit mondanak erre. Vagy egy halálosan beteg embert, nem kell hogy idős legyen, van bőven a gyerekek, fiatalok között is - akármelyiktekről kiderülhet (ne adja Isten) jövő héten, hogy valami komoly baja van. Olyankor higgyétek el, teljesen mindegy, hogy pipa van a pólódon vagy egy ugró macska...


Kell a pénz, persze, a mi kultúránkban nem is kevés. De én pl azt tapasztaltam, hogy amióta nem hajtom a pénzt, hanem a családomra koncentrálok, azóta sokkal boldogabb vagyok, sokkal kreatívabb és sokkal kevésbé stresszes.

Nyilván, nem huszon-kevés éves fejjel fogjátok ezt belátni, most abban a korban vagytok, amikor azt hiszitek, a külsőségek a legfontosabbak - főleg ha a közösség, amiben mozogtok, hasonló értékrendű. Az a szomorúbb, ha valaki nem nő ki ebből a korból, hanem megragad benne, és ilyen sekélyes dolgok lesznek a LEGFONTOSABBAK az életben, mint amiket felsorolt pl a kérdező is.

2014. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te egy pszichopata vagy.
2014. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
52%

11-es

Vannak betegségek amiket el kell fogadni, és viselni türelemmel, én sem azt mondtam hogy ha pénzes vagy akkor elélsz 100 évig, vagy sose érhet baj.

2014. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Ha az igazi, őszinte érzelmek nem számítanak, nem hiszel bennük, akkor pszichopata vagy.
2014. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, lehet, hogy tudsz pénzzel új csajt szerezni, de nem téged, hanem a pénzedet fogja szeretni, miközben lehet, sőt biztos, hogy tőled a hányinger fogja kerülgetni. Ha neked mindez nem számít, akkor beteg vagy.
2014. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
11-es: egy szegény is lehet gyógyíthatatlan beteg, meg persze gazdag is lehet - de még ebben a helyzetben is jobb gazdagnak lenni hisz így a drága gyógyszerek, kezelés nem fog csődbe vinni...
2014. júl. 13. 13:33
 17/48 A kérdező kommentje:
15-ös: egyáltalán nem biztos hogy csak a pénzemért fog szeretni. Azért ennyire ne légy túlbuzgó! És arra mit mondasz amikor a szegény embert elhagyják? hisz még gazdag sem volt, a csaj biztos nem a pénzéért szerette... Tehát a szegény ember is, mint a gazdag, szerelmi válságba kerülhet ugyanúgy, de a gazdagnak sokkal könnyebb kimászni belőle...
2014. júl. 13. 13:35
 18/48 anonim ***** válasza:
61%
igaz szegény is lehet beteg gazdag is lehet beteg...de a szegény és a gazdag is meggyógyíthatja magát a hit erejével! csak a gazdag hamarabb nyúl gyógyszerekhez és mérgezi a testét!
2014. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Pénzzel soha nem fogsz tudni őszinte érzelmeket venni, de te ezt nem ismered sem el, sem fel, ezért vagy személyiségzavaros, kérdező.
2014. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Ha nem a pénzedért szeretnek, akkor szegényen is szeretnek és melletted vannak. Á, már leesett. Te vagy a nap ügyeletes nőgyűlölője. Már mindent értek.
2014. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!