Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz a legfontosabb a világon? A párkapcsolatokban, a közös életben, az iskolában, az áruházban, stb akárhol? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
Hisz a pénzzel életet, halált is lehet venni akár! Pl: megkenhetsz egy bírót, rendőrt és megúszhatsz ezáltal börtönt, a legdivatosabb, legdrágább ruhákat hordhatod, a legszebb, legszexibb csajt d*ghatod, a leggyorsabb, legjobb autód vezetheted, vagy akár az ellenségedet is elintézheted örökre... Aki azt mondja mindezekre hogy a pénz nem minden, az csak azért mondja mert nincs neki, és még nem tapasztalta meg az ezzel járó vitathatatlan előnyöket...

2014. júl. 13. 12:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten azért fontos. Pl. ha tudják rólam, hogy nincs rendes munkám-mert sajnos így van-tuti nem fog velem senki barátkozni. Amíg a helyzet fennáll, eszembe nem jut ismerkedni, mert tudom, hogy nekem így nincs esélyem senkinél sem, hiába vagyok egy kvalifikált ember.
2014. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Utolsó: Akkor nem a saját szinteden lévő emberekkel akarsz barátkozni. Érdekes módon velem akkor is barátkoztak, mikor épp minimálbér alatt kerestem, egy olyan munkakörben dolgozva, ami egy vicc volt.
2014. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

A legfontosabb dolgokat az eletben nem lehet penzert megvenni.


Nem vasarolhatsz egeszseget, boldogsagot, szeretetet, tiszteletet, szerelmet.

2014. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Igen,maximálisan így van.

Én azt mondom legyen egészség és pénz a többit megveszem.

Szerelem ugyanmár hygajátok már ezt a marhaságot,minden fullos nőhöz kell a sok zsé,ami nem baj.

De ne gyertek érzelmekkel mert már nincs.

Pénzed legyen meg egészséged,hidd el mert akkor bármit megtehetsz ha van pénzed= jól tudsz kinézni(mert a kondi az rengeteg zsé,nekem pl 100.000 körül van minimum havonta az edzés,a rengeteg kaja,tápkieg)=bomba csajok.

Ha ezek nincsenek ne is álmodj jó nőről persze egy Tank Arankát megkaphatsz vagy egy melegítős,farmer-pólós nőt,de egy jobb nőt még képről se mert elhajt,és joggal.


27Ffi

2014. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Es azt hogy jol nezz ki, meg tudod venni penzert? Tudod a nagy lofaxt, egyreszt szuletni kell ra, masreszt meg rengeteg munkat bele kell tenni.


Az hogy te nem jutottal el agyilag arra a szintre hogy felismerd: van szerelem, szeretet, bizalom is a vilagon, amig "fullos" nokben gondolkodsz, addig nem hiszem hogy a velemenyed ebben a temaban mervado lehet.

2014. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Utolsó igen,akár hiszed akár nem meg tudod venni a jó külsőt pénzért.

Hidd el,amikor csóró kis f_szkalap egyetemista voltam undorító ruhákba tudtam járni,fehér voltam mint a fal,hiába edzettem ezerrel nem tudtam renegeteg kaját és tápszert enni,nem nőttem.


Most érdekes van zsém,egzisztenciám,komolyabban tudok edzeni,legjobb ruhákba tudok járni,fodrászhoz tudok két hetente járni.

Érdekes sokkal könnyebben megy minden,a nők állandóan mosolyognak rám,sőt könnyebben van szexuális kapcsolatom is.


Akkor ezt mire véled?Kérlek fejtsd ki.

Mindegyik csaj ezzel jött:,,DE jó vállad van,aaaaaaa,imádlak",de jó a segged,de jól nézel ki,de szép széles a mellkasod,de szépen le vagy barnulva,milyen jól áll rajtad ez a cipő és ing.


És nem csak a jó nők hanem még az átlagos aranyosak is.

Akik mellett még ott volt a pasijuk is.

Na akkor most,hogy van ez???

2014. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Nyilván rengeteg munkát kell belefektetni nekem ne mond,én csak tudok amikor már konkrétan hányingerem van a csirke-rizstől meg tonhaltól szinte.

De a rengeteg munka mellett rengeteg pénz is,hiszen a sok cuccot megkell venni ami nem két fillér,főleg a mellfilé nem,meg a ZARA ruha.

2014. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon jól mondod, a pénz igenis sokat számít, erről ugatok már pár napja...
2014. júl. 15. 10:30
 29/48 anonim ***** válasza:
Mert nektek sem egy lelkitárs kell, hanem egy fullos nő, tehát ti leszarjátok magasról az érzelmeket. Itt mindenki pszichopata?
2014. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

lathatoan olvasasi es ertelmezesi nehezseggel kuzdotok. Igen, eszet sem lehet venni a boltban penzert, ha hulyenek szulettel, hulye maradsz.


azt mondtam hogy edzes helyett vegyel sportos kulsot a boltban. Adok neked annyi penzt amennyit akarsz, akkor sem fogod tudni megvenni. Hogy az edzeshez kell valamennyi penz is? Persze, de nem csak az kell.


De adok penzt es vegyel olyan embert, aki oszinten, szivbol szeret. Vegyel penzert valodi boldogsagot. Vegyel egeszseget.


Egyik sem megy, pedig ezek a legfontosabb dolgok az eletben.


Es mielott beszolnal: nagy valoszinuseggel tobbet keresek egy honapban mint te egesz evben, talan tudom mirol beszelek.

2014. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!