Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős! Megéri egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Megéri egy olyan pasival maradni akivel a legtöbb dologban különbözünk?

Figyelt kérdés

Ő piálni menne, meg bulizni, én kirándulni, ő versenyzik, én kondizok, ő edz, én önkénteskedem.

Lehet ennek így jövője, h alig tudunk programokat szervezni?


2014. júl. 13. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit versenyzik?
2014. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak közös programok is, akkor megéri együtt maradni. Nem kell mindent mindig együtt csinálni.
2014. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kickbox

sajnos nincsenek, a box sok idejét elrabolja :/

2014. júl. 13. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ilyen kapcsolatok vannak, ez most attól függ inkább, hogy te mit érzel.


Most van olyan is aki, tipikus sablon, apuka egész nap dolgozik hogy legyen pénz blablabla, de kb sosincs otthon. Na hát, ő meg edz, most ez jó vagy nem rajtad múlik.


Jövője igazából lehet, nincs fix szabály erre, ha neked jó így akkor jó, de legegyszerűbb ha vele beszéled meg ezeket.

2014. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Az ilyenek soha sem tartanak sokáig. Nem tudom mennyi ideig vagytok együtt de nem adok sok időt, már csak azért sem mert feltetted ezt a kérdést. Ha van valami amit tanítani kéne az iskolában akkor az hogy ha különböző emberek találkoznak abból soha nem sül ki jó. De ehelyett a marhaságokat tanítják. Keress olyat aki hozzád hasonló. Nem kell hogy iker legyen, de mondjuk ő ne boxolni járjon míg te kirándulni.
2014. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neki fügyije van, nekem puncikám. Ez már váló ok!
2014. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!