Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hogy nem ír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hogy nem ír a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom kiment a családjával egy hétre Egyiptomba.

Mielőtt kiment, mondta, hogy MINDEN NAP írni fog egy smst.

Amikor írt az első napokban, az állt az SMSBEN!!!, hogy majd másnap tud nekem sokat írni.(Nem is értettem). Másnap is kaptam egy smst, hogy csak a következő nap fog tudni sokat írni nekem smsben, mert a bátyja alszik, és így nem tudja oda adni a telóját. Ezt azért nem értettem, mert ezt is smsbe írta, szóval akkor már simán leírhatta volna, hogy mi van vele.

Majd utána feljött facebookra, hogy ne írjak neki, mert nagyon drága az sms, de minden este megpróbál feljönni. Most tartunk ott, hogy kb. 3 napja nem tudok róla.

Nem várom el, hogy a nyaralás alatt facebookozzon, mert az szerintem hülyeség...de az rosszul esik, hogy nem ír legalább egy smst, hogy mi van vele. Vagy valamit. Elalvás előtt. Megértem, hogy drága, de az apukája telójáról olcsóbb neki, még Ő mondta, hogy arról fog írni(ezért is nem értem, hogy miért keverte bele a bátyját). Olyan össze-vissza mondott mindent...jogosan esik rosszul?


2014. júl. 13. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem összejött ott egy fáraóval
2014. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

facebook ingyenes, minek kell smsekre pazarolni a pénzt?

kicsit túlreagálod, de őt se értem sokkal jobban..

2014. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Lehet....:D

2. válaszoló, nem az smsen van a hangsúly, nekem tökéletes, ha facebookon ír, csak írjon egy sort, hogy jól vagyok minden rendben. Vagy valamit.

Én is érzem, hogy picit túrleagálom, így megpróbálok lehiggadni...:)

2014. júl. 13. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most töcsköl egy arab csajt.
2014. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Összejött egy tevével, miatta nem ér rá neked írogatni.

Egyébként nem jogos, hagyd már szerencsétlent nyaralni. Ha vmi baja lenne, úgyis írna.

2014. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fényember ***** válasza:
Biztos megfogja majd magyarázni..ne izgulj..haza ér és az első az lesz hogy keres :)
2014. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként abban az őskorban amikor még nem volt menő a mobilnet és a wifi, egy netcaféba kellett bemennem hogy írni tudjak otthonra hogy élek, és ez a 7 nap alatt 2x fordult csak elő... :D hiányoltak, de megértették hogy nyaralok.
2014. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! :)

Mostmár tudom, hogy tényleg túlreagálom. :D

Jó persze, értem én a helyzetét, csak nagyon hiányzik, és ilyenkor néha túlzottan is ragaszkodó és rámenős vagyok.:)

Köszönöm! :)

2014. júl. 13. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha meg cask most jottetek ossze, akkor tulreagalod.

Ha mar eleg regota vagytok egyutt, akkor naponta egy uzenetet irhatna neked, fel perc az egesz, cask tudatni veled, hogy gondola rad.

2014. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát már két és fél éve vagyunk együtt. :)
2014. júl. 13. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!