Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs értelme élni . Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme élni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm 3 év után.

Őt szeretem a világon a legjobban ,senkim nincs rajta kívűl

se barát se semmi.

Nem bírom feldolgozni. Nem lehet az hogy mást simogat meg majd úgy mint engem mással sexel máshoz búj ahogy hozzám.

Én belehalok.Mitévő legyek?


2014. júl. 14. 00:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

a vàlaszadòk nagyrésze sose volt szerelmes,nekem ő az első nagy

igazi de nem tudom mit vártam ettől hogy kérdezek

mind1 azért kössz h elolvastátok

2014. júl. 16. 18:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Na ezt kikerem magamnak a valaszolok neveben!


Sirtam mar lany miatt, csinaltam mar marhasagot, egettem le magam tobb mint 100 ember elott csak azert mert szerelmes voltam

De rabszolga nem vagyok! Onallo donteseim vannak es az eletem nem azert van, hogy masokat szolgaljak vagy masoktol tegyem magam fuggove! Es foleg nem azert, hogy mas ostobasaga miatt en szenvedjek kart!


te nem vagy szerelmes, te csak sajnaltatod magad! Aki szerelmes, az szereti az eletet, mert abban van ott a masik! Lovesed sincs a szerelemrol es meg masokat fikazol...

2014. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

egy igazi sz.aros f.arok vagy .a másik hogy a mondani valòd meg a rabszolgaság szolgaság egy k.urvas.zar összehasonlítási alap volt.

és nem vettem egy kalap alá minden válaszolòt csak egy részét egy igazi majom megmondò professzor vagy melòban is vannak ilyenek elkerülendő embertípus

2014. júl. 17. 05:54
 14/16 A kérdező kommentje:
Inkább ne írtál volna semmit ,minthogy böszme hülyeséget írsz a problémám alá
2014. júl. 17. 05:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Oke, hidd, hogy senki nem elte meg at amit te es senki nem ert meg...

ez a 14-5 evesek kozott vegulis normalis... majd kinovod

2014. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
jò is lenne14 évesnek lenni.. csak lassan 30 vagyok .senki nem mondta h más nem élt meg ilyet..egyébként meg hagyjuk a legrosszabb döntés volt ide bármit is írni.Ilyen a magyar ember.
2014. júl. 17. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!