Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatokra szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatokra szerintetek nem megy rá a nők új "viselkedése"?

Figyelt kérdés

Egyetemre járnak és főállású munkájuk van. Szerintetek ez nem rossz így? Kevesebb idejük van a gyereknevelésre és nem érzik feltétlen szükségét annak,h mellettük legyen egy férfi aki eltartja őket. Szüleimnél is már ez volt. De a nagyszüleimnél nem. NAgyapám eltartotta a családot anyagilag a nagyanyám meg nevelte a gyerekeket, igazgatta a házat. NEm ennek kéne lennie a normálisnak? Vagy csak én vagyok ilyen maradi? Elég pénzes vagyok és van egy jó állásom de eddig ez nem segített az ismerkedésben.

A degradáló válaszok kíméljenek.


26/F



2014. júl. 14. 15:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lehetséges ez a modell, mert apa keres eleget, hogy anyunak ne kelljen dolgozni, de most 50 felé van és anyu elkezdett valami kis állást nézni, hogy apu ne szakadjon bele a munkába. Én még itthon élek, hazaadok valamennyi pénzt, nekem is van egyetemem és állásom. Én például örülök neki, ha egyáltalán látom aput, mert ahhoz, hogy egy családot eltartson, kb soha nincs itthon mindig csak a meló, csak a meló. Értünk teszi, meg ha itthon van jókat beszélgetek vele, de kialakult bennem, hogy az lenne a normális, ha nem csak anyuka, hanem apuka is neveli a gyerkőcöket. Úgy látom helyesnek, hogy párommal együtt fizetünk mindent és a házimunkát, stb szintén megosztjuk. Így lehet előrehaladni, nem úgy, hogy te neveld a kölyköket én meg este sörözök a haverokkal és annyi pénzt költhetsz, amennyit én adok ( általános férfi szemszög, akinek nem inge... )

egyébként, kedves kérdező, van olyan ismerősöm, nem mondanám barátnőnek, aki együtt van a pasijával, szórja a pénzét, de persze cserébe mindent elintéz a lakás körül, szal ha vágysz egy "álomfeleségre" , hidd el, lehet találni

2014. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretnék egy másik embertől függni. És ha nem működik a kapcsolatunk, megcsal vagy bármi egyéb? Maradjak mellette akkor is ha nem szeretném, csak mert 8 általánosom van és nem tudom eltartani magam vagy a gyerekeimet?

Jogom van ahhoz, hogy karriert építsek, hogy dolgozhassak. Nem, nem akarok egy életen át mosni, főzni, takarítani, gyereket nevelni. Nem azért születtem meg, hogy egész álló nap takarítsak és meleg vacsorával várjam haza a férjem, ha van kedve szétteszem neki a lábam és kész. Nem érdekel, hogy mennyi pénze van a választottamnak. Nem leszek kitartott nő! És nem vagyok feminista meg mindeféle biszb.sz, csak szeretnék én is ÉLNI! Szeretnék magam mellé egy szerető férjet, de nem azért, hogy eltartson.

A pénzedet meg akár feldughatod a popódba ilyen hozzáállással.

21/L

2014. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%

22:


Látod, ezzel semmi baj nincs. Viszont fogadd el hogy sok férfi nem olyan nőt keres, amilyen te vagy. Sok meg igen. Ezért egy csomó férfivel nem fogsz tudni majd hosszú távú kapcsolatot létesíteni.

2014. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!