Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így rám találna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így rám találna újra a szerelem?

Figyelt kérdés
17 vagyok, lány. Volt két komoly kapcsolatom de mindig engem talált meg a szerelem én soha nem kerestem . Nagyon akarok szerelmes lenni de én nem tudok bulikban két perc után smarolni így aki ismer kerül. Szerintetek ha kiulok egy parkba egy padra akkor lehet eszrevesz valaki és odajön aztan majd újra tali stb ? Megveszek egyedül unatkozok szeretni akarok de nem tudom hol ismerkedjek. :D Bulikban utalok. Szval így rám tud találni megint ? jó ez a parkos dolog ? xd eddig mindig igy volt egy éves féléves kapcsolatom hogy eszrevettek és ment minden tovabb :)
2014. júl. 15. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kis buta liba ne higyjetek csak már nem tudom mit tegyek. Eddig mindig mazlim volt de már nem
2014. júl. 15. 10:25
 2/5 anonim válasza:
Én 17 éves fiu vagyok nemnagyon volt barátnőm épp ezért mert nem tudok én se 10 perc alatt smárolni meg egyebek. A parkos dolog nem tul jó ötlet mert arra várhatsz hogy 1 fiu csak odamennyen és megkérdezzen hogy randizol e vele.
2014. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfi szemszöggel én MIÉRT menjek oda egy tökismeretlen csajhoz?

Lehet hogy:

-Leszbi

-Depis

-Randija lesz éppen

-van kapcsolata

-Egyedül akar lenni

-Ordenáré bunkó

-szexkapcsolata van


Túl sok a rizikó.


De ha adsz jeleket mosolyogsz,szemezel akkor meglehet az esély. :)

18/F

2014. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a legtöbb baráti kapcsolatom így alakult ki évek óta tartanak + az egyik szerelmem :) bár lehet csak a mi környékunk ilyen :D Nekem nem ez a gond én régen flortoltem smaroltam de két komoly kapcsolat után már annyira nehezen kapható vagypk
2014. júl. 15. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
"Megveszek egyedül, unatkozok"... tizenhét évesen? Ez elég szomorú azért... Biztos, hogy egyik kapcsolatból a másikba akarsz menekülni? Nincsenek barátaid, nincs valami elfoglaltságod, amiben szingliként is jól érzed magad? Inkább a padon ülsz és várod, hogy hozzád szóljon valaki? Véleményem szerint nem szabad ennyire akarni a szerelmet...
2014. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!