Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Dobjam újra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Dobjam újra vagy próbáljam megszeretni?

Figyelt kérdés
Összejöttem 1 sráccal de hét után szakítottam is vele, mert úgy éreztem nem fog vele menni, mert exemen még nem vagyok túl, csak azt hittem hogy így majd elfelejtem de csak rosszabb lett. Haverként azért talizgattunk, és múltkor felmentem hozzá és könyörgött hogy újra járjunk, én meg nem tudtam nemet mondani, mert nagyon rendes a srác, 1 pasi se bánt velem eddig így, de már megbántam, mert most nem akartam belekezdeni 1 kapcsolatba, de nem akarom újra dobni, mert félek h csalódni fog, de 1re jobban beleéli magát a kapcsolatba én meg 1re rosszabbul érzem így magam.. Ha csókolózunk akkoris majdnem elhányom magam, mert vhogy nem kívánom, pedig bejön a srác, de vhogy még az se megy .. Folyton csak exemre gondolok
2014. júl. 15. 11:27
 1/8 A kérdező kommentje:
*de 1 hét után
2014. júl. 15. 11:28
 2/8 Umaku ***** válasza:
Próbáld meg szerintem. Az exed a múlt idő. Semmi értelme rá tovább gondolni.
2014. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond el az igazat neki hogy nem vagy még túl az exeden és kérj egy kisidőt.Vagy pedig nem mondasz semmit csak megembereled magad és megpróbálod elfelejteni az exed és adsz egy esélyt a mostani barátodnak
2014. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki már akkor mikor először dobtam, ő meg azt mondta majd segít elfelejteni.. remélem így lesz
2014. júl. 15. 11:34
 5/8 Umaku ***** válasza:
Wow akkor tényleg kedves lehet. Megér egy próbát :)
2014. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Segíts neki, hogy segíthessen rajtad! Állj egy kicsit nyitottabban hozzá. Az exed már nincs, most ő van. Lehet hogy sokkal többet fog adni neked mint az exed! :)

25/F

2014. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt és tényleg rendesnek látszik ahogy leírtad
2014. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
túlfogod magad tenni az exeden :) ne siessétek el és adj neki egy esélyt :) hidd el, voltam ilyen helyzetbe :) sok siiikert hozzá!!! és légy felé nagyon nyitott! támaszt fog adni minden helyzetbe.
2014. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!