Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért hagyjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért hagyjátok, hogy pár hülye liba milyatt elkezdjetek csökötten gondolkodni? L

Figyelt kérdés

Már rengeteg fiú ismerősöm szajkózza, hogy a nők ilyenek, olyanok. Nagyon dühítő, kezdjem el nekik én is szidni a pasikat csak mert pár idiótát kifogtam én is? Észrevennék akkor magukat? Miért mást hibáztattok ha ti jöttetek össze a lánnyal? Miért hagytátok, hogy pincsikutyaként kelljen viselkedni?

Utálom ezt az egész nemek harcát... :(

Engem meg persze nem vesznek észre, hiába nincs gond a külsőmmel, mindenkinek így sem tetszhetek, de gondolkodás nélkül beszop.tok mindent amit mond néhány infantilis, kétszínű fruska. Megmondani nem lehet, mert megsértődtök.


2014. júl. 15. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek hülyék, tükröt tartasz eléjük és összetörik ... Mit lehet tenni? Nem foglalkozol vele és kész, te tudod hogy neked van igazad és ez a legfontosabb (én is tudom).
2014. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szólás szabadság van és van joga bárkit hülye libának neveznie és a legjobb az egészben hogy nem is hazudna sok esetben :)
2014. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom.
2014. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért van egy kis különbség. Egy rondácska lány is talál egy tűrhető pasit párkapcsolatra, aki nem veri át.


Viszont kevés átlagos srác talál barátnőt magának, mert szóba se állnak velük.

2014. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Talán nem kisfiúkkal kéne kezdeni... :D
2014. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem gyülőlöm a nőket, mert néhány kicseszett velem elég kemény módon.Egyszerűen csak tizedannyira nem bízom már az emberekben, mint azelőtt.
2014. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!