Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal párnál mikor esedékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párnál mikor esedékes a lánykérés? 20/L

Figyelt kérdés

Ő 22 lesz én 20 éves vagyok, igen igen nagyon fiatalok vagyunk még, csupán kíváncsiságból teszem fel ezt a kérdést.

Két éve vagyunk együtt, de négy éve ismerjük egymást, nagy a szerelem. Ő dolgozik, én tanulok még.


Egyértelműen együtt tervezzük a jövőnket, beszéltünk már arról, milyen lesz ha egyszer közös házunk lesz, kisbabánk, és persze én, mint nő nagyon szeretek álmodozni..de kicsit még félek is a gondolattól, ebből is adódik, hogy nem vagyok/unk még felkészülve, és tudom, hogy ez még azért korai lenne..úgymond élnünk is kell, dolgozni, hogy legyen pénzünk, munka stb..


Többször mondta már, hogy komolyan tervez velem és én is tudatom vele, hogy nekem az ő a nagy Ő :)


Szerintetek ebben a korban mi lenne az ideális idő a lánykérésre? 23-24? köszönöm előre is a válaszokat..:)


2014. júl. 15. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm semmi baj, értékelem :)
2014. júl. 15. 19:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy ezt a párod fogja eldönteni, hiszen jobb helyeken a férfi kéri meg a nő kezét :)
2014. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindenféle értelemben szerencsés vagyok :)))

azért az nagyon elkeseredett lány lehet, aki megkéri a barátja kezét..:/

2014. júl. 15. 20:25
 14/15 anonim ***** válasza:

Már simán meg is kérhetett volna akár...


Nekünk anno 24-21 évesen volt a lánykérés, 1 hónap után. Én nőként vagyok az idősebb.

1,5 év kapcsolat után házasodtunk. Több mint 4 éve vagyunk már együtt.:)


A férjem azt mondja, hogy ha újrakezdhetné, akár fél év után elvett volna:D

2014. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát ez aranyos:) biztos nagyon boldogok lehettek együtt, gratulálok így utólag is!:)
2014. júl. 15. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!