Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy magyarázzam egy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam egy a barátomnak, hogy örülnék, ha lenne saját élete is?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha mikor én például táborban vagyok, vagy barátnőzök, akkor ő nem otthon ülne és unatkozna, hanem eljárna ő is barátokkal erre-arra. Mert így rosszul érzem magam, hogy nekem nagy baráti társaságom van és közvetlenebb vagyok és nem mindig ülök otthon begubózva, ő pedig igen. Nekem "két életem van". Ami vele van, és amit a barátaimmal töltök. Persze akkor is tudom, hogy ő létezik, és szeretem is őt, tehát nem egy olyan "elfelejtem őt amikor nem vagyunk együtt".


Csak... legyen már neki is élete! Ő túlzottan kötődik, nekem meg nem megy ez. Én társasági lény vagyok, ő nagyon nem. És valahogy mindig én vagyok a hibás, ha éppen valami okból nem tudunk találkozni... Mert ugye neki nincs semmi dolga, nekem meg van.


Ajhh... bocsánat. Szóval, hogy tudnám ezt neki elmondani? Ti hogy beszélnétek meg?


17L


2014. júl. 15. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Nem lehet megváltoztatni az ilyeneket. Több típusú ember létezik, ő otthonólős, te társasági vagy. Nem illetek össze, ezt fel kell ismerni és le kell zárni a kapcsolatot. Majd talál maga mellé egy szintén otthonülős lányt.
2014. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy unatkozik otthon...? Aki nem társasági ember, az sokszor remekül elszórakozik otthon, nem mindenki vágyik folyton mások társaságára.


Én is itthon vagyok egyedül amikor nem a barátommal, nem járkálok folyton mindenfelé más emberekkel és nem unatkozom olyankor sem.

2014. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk így el mondhatnád neki is...
2014. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, unatkozik. Mindig mondja, hogy mennyire hiányoztam (2 óra skype-beszélgetés nélkül eltöltött idő után..) és hogy inkább maradjak otthon, vagy találkozzak vele.


Nemegyszer sértődött meg, amikor mondtam, hogy nem tudok találkozni vele aznap, mert dolgom van (nagyimnak besegítettem, vagy találkoztam egy olyan barátnőmmel, akit évente egyszer láthatok.. vagy amikor hazajöttem egyszer 7 körül egy fárasztó repülőzés után.. akkor is csak pár napig nem láthattuk egymást és minden nap beszélgettünk, másnap amúgyis találkoztunk volna..).

2014. júl. 15. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:

én személyszerint rühellek emberek között lenni, van 1-2 ember akinek szívesen vagyo ka társaságába, de velük is havonta 1-2x találkozok csak, és amikor nem vagyok barátnőmmel, elvagyok itthon kizárva a külvilágot:D


Szóval nem mindenkinek létszükséglete a társaság.

2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, annyit szeretnék hozzátenni, hogy ezt nem ilyen bántó stílusban akartam fogalmazni, szóval nem úgy venni, ha lehet, bocsánat:D
2014. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha megérti megérti, nekem van baráti társaságom, de maximum hetente 1x találkozok valamelyikükkel, de az akit szeretek azzal majdnem minden nap szeretnék találkozni, de nem olyan egyszerű, mert nem a barátnőm :( ezért megértem, h találkozik más barátokkal, de féltékeny is vagyok, mert nem tudom mit csinált csak azt tudom kivel van(és vannak srác barátai is) szóval pech az ilyen ember és ha a barátnőm lenne akk még jobban zavarna, de mégis megértem, mert nem leláncolni akarom hanem azt h többet foglalkozzon velem... 2 óra skype nem olyan sok és nem is ér fel egy személyes találkozással. Megbeszélhető szerintem, de próbálj előre leszögezni időpontokat, h ezen a héten hétfőn, szerdán, meg csütörtönön találkoztok és akk a barátnőtök igazodik vagy vmi :D 18/f
2014. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!