Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy bűntudatom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedtem egy pasival, de ő már szinte az első pillanatban állandóan azt mondogatta, hogy így-úgy-amúgy szeret(azt is mondta, hogy életében másodjára szerelmes). Én inkább csak barátként kedveltem.


Ami igazából probléma a kapcsolatunkban, hogy egy közeli rokonommal kavart előttem.


Már a legelején is mondtam neki, hogy nekem ez nem megy, de aztán gondoltam adok egy esélyt. Az elmúlt két hétben viszont rájöttem arra, hogy ez így semmiféleképp nem fog működni. Egyszer még bunkón is megmondtam neki, de akkor meg megsértődött, pedig az elején szépen is elmondtam neki, abból meg nem értett.


Ma megint elmondtam neki a véleményem, hogy ezt a kapcsolatot felejtse el(kicsit bunkóbban megint, hogy megértse).


Miután meg elment akkor meg pocsékul éreztem magam hiába érzem, hogy jól döntöttem.


2014. júl. 15. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne kezd ilyen fanatikusokkal! Az egesz ott vesztete el az ertelmet, hogy par het utan olyan szerelmet erzett amit meg eletebrn csak egxszer... en ilyen szoveggel 15 eves koromban nyomultam, es igy visszagondolva nagyon ego...
2014. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te is mondod, hogy bunkó voltál vele, természetes, hogy bűntudatod van. De, ha tényleg nem értett a szép szóból, akkor nincs mit tenni. Nyugi, majd elmúlik. :)
2014. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!