Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

előre bocsi a hosszú szövegért de muszáj leírnom, hogy nagyjából értsétek (akit nem érdekel kérem szépen, hogy ne fárasszon azzal, hogy "majd biztos elolvasom hol élsz te" és társai...nincs most hozzá humorom)


A párommal 3 év 3 hónapja vagyunk együtt...Ő 24 éves lány én 20 éves fiú...

Az a nagy helyzet, hogy nagyon-nagyon gyerekesen viselkedem sokszor, ez megnyilvánul féltékenykedésben, felesleges vitákban...az is zavar, hogy külföldi sztárokért "oda van"...Vona Gábor a jobbik elnökére is féltékeny voltam már...teljesen nonszensz dolog...:(

és tegnap szerintem végképp betelt a pohár...tudni kell minden oké volt voltak kisebb-nagyobb vitáink vasárnap voltunk strandon egy csodálatos napot töltöttünk együtt dúlt a love stb..még tegnap is...de nagyon rossz kedvem volt tegnap és sajnos megint rajta vezettem le és úgy tűnik megelégelte...még együtt vagyunk de azt mondta, hogy hétvégéig ne keressem adjak neki egy kis időt..ma komolyan elgondolkozott azon, hogy szeretné-e ezt folytatni velem...ugye a strandon fotózkodtunk stb. és facebookon kirakta profilképnek egy fotót magáról ugye bikiniben van kis kép is kicsit elmosódott is tényleg csak lájkolták senki nem írt oda semmit és zavart, hogy eddig leöltözni se mert most meg egyből kirakja magát..nem nagyon bízok benne pedig semmi okom nincs rá nem ad rá okot...soha nem beszél pasikkal meg semmi...ilyen h*lye vagyok :( és most nagyon félek, hogy túllőttem a célon és ennyi volt...Ő a mindenem..:( mivel tudnám kiengesztelni vagy mit tegyek? Tudom, hogy szeret engem mindig érezteti érzem is mondja is ki is mutatja de ezt most nyilván érthetően egyáltalán nem érzem...nagyon rideg velem...mit tanácsoltok? :(


2014. júl. 15. 20:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
2014. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

rendben van köszönöm! :)


azt mondja, hogy amit reggel írt, hogy szeretlek ..szeret engem csak nem tudja, hogy szimpla szeretet vagy más..passz..3 évet nem könnyű lezárni és elfelejteni, befejezni.

2014. júl. 16. 19:11
 33/43 anonim ***** válasza:
egyenlőre nem is kell feladni, tegyél meg mindent és ha vége akkor nyugodt lelkiismerettel van vége, attól nem dől össze a világ, csak újra és újra ne kövesd el a hibákat
2014. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
nem tudja, hogy pont hogy hagyni kéne kicsit egymásnak most békét nem találkozni egy ideig vagy pont, hogy többet kéne most? szerinted mi lenne a jobb?
2014. júl. 16. 19:13
 35/43 anonim ***** válasza:
szerintem össze kéne ülni és egy egész napot tanakodni, értékelni a helyzetet, mi volt jó és rossz mindkét oldalról, hogyan lehet ezeket orvosolni, és a hosszabb távú terveket megbeszélni, ennél hatásosabb nincsen. csak ez nehéz mert mindenkinek őszintének kell lennie.
2014. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
hát ez max jövő hétvégén fog menni mert most hétvégén inkább hagyom hadd menjen tesójával és barátnőjével moziba stb..kikapcsolódjon és elfelejtse ezt..és utána leülni..vagy ez idő alatt lehet kihül teljesen és elfelejt teljesen?
2014. júl. 16. 19:24
 37/43 anonim ***** válasza:
nem hiszem arra viszont kíváncsi leszek hogy sikerül a beszélgetés mert azon múlhat minden
2014. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

voltunk már ilyen helyzetben és akkor megtudtunk beszélni mindent és együtt voltunk..most ezt írta:

"normális párkapcsolatot szeretnék


kiegyensúlyozottat


nem idegbetegséget


akár veled akár mással"

2014. júl. 16. 19:29
 39/43 A kérdező kommentje:
"egymástól nem kaptuk meg eddig"
2014. júl. 16. 19:30
 40/43 anonim ***** válasza:
hát igen ezért kell megbeszélni mindent
2014. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!