Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

előre bocsi a hosszú szövegért de muszáj leírnom, hogy nagyjából értsétek (akit nem érdekel kérem szépen, hogy ne fárasszon azzal, hogy "majd biztos elolvasom hol élsz te" és társai...nincs most hozzá humorom)


A párommal 3 év 3 hónapja vagyunk együtt...Ő 24 éves lány én 20 éves fiú...

Az a nagy helyzet, hogy nagyon-nagyon gyerekesen viselkedem sokszor, ez megnyilvánul féltékenykedésben, felesleges vitákban...az is zavar, hogy külföldi sztárokért "oda van"...Vona Gábor a jobbik elnökére is féltékeny voltam már...teljesen nonszensz dolog...:(

és tegnap szerintem végképp betelt a pohár...tudni kell minden oké volt voltak kisebb-nagyobb vitáink vasárnap voltunk strandon egy csodálatos napot töltöttünk együtt dúlt a love stb..még tegnap is...de nagyon rossz kedvem volt tegnap és sajnos megint rajta vezettem le és úgy tűnik megelégelte...még együtt vagyunk de azt mondta, hogy hétvégéig ne keressem adjak neki egy kis időt..ma komolyan elgondolkozott azon, hogy szeretné-e ezt folytatni velem...ugye a strandon fotózkodtunk stb. és facebookon kirakta profilképnek egy fotót magáról ugye bikiniben van kis kép is kicsit elmosódott is tényleg csak lájkolták senki nem írt oda semmit és zavart, hogy eddig leöltözni se mert most meg egyből kirakja magát..nem nagyon bízok benne pedig semmi okom nincs rá nem ad rá okot...soha nem beszél pasikkal meg semmi...ilyen h*lye vagyok :( és most nagyon félek, hogy túllőttem a célon és ennyi volt...Ő a mindenem..:( mivel tudnám kiengesztelni vagy mit tegyek? Tudom, hogy szeret engem mindig érezteti érzem is mondja is ki is mutatja de ezt most nyilván érthetően egyáltalán nem érzem...nagyon rideg velem...mit tanácsoltok? :(


2014. júl. 15. 20:27
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

9-es@

tudom igen...a padlás tele van már az ígéretekkel de most tényleg komolyan gondolnám, hogy változtatok ezen a rossz szokásomon..lehet már késő :(

2014. júl. 15. 20:43
 12/43 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy szerinte hogyan lehetne téged leszoktatni erről és bármit ajánl fogadd el így látja majd hogy tényleg vagy hajlandó tenni az ügy érdekében. nem jut eszembe más hirtelen
2014. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
tegnap kérdezte, hogy nem szeretnék érte tenni semmit? gondoltam, hogy mire céloz..hát erre, hogy lekéne szoknom erről...de nagyon megijedtem ma amikor felléptem facera és egy csomót írt (egész nap 1 szót se) és egyből gombóccá alakult át a gyomrom :( nagyon rossz érzés fogott el hirtelen...nem tudom, hogy ad-e még egy esélyt..:( lehet képes lenne most szakítani mert haragszik rám és új életet kezdeni :(((( amit eddig mondott, hogy hétvégéig hagyjam..félek, hogy nem beszélünk és elfelejt..vagy nem tudom, hogy hiányoznék-e neki :( annyira tehetetlennek érzem magam..nem telik az idő..és a munkahelyemen is észrevették rajtam amit nagyon nem szerettem volna :/ és még fogják is mert hétvége messze van..és lehet nem is fogunk találkozni mert terveztünk egy közös programot de lehet kihagy belőle így jövőhét még messze van
2014. júl. 15. 20:50
 14/43 anonim ***** válasza:
Fogj egy Fantát és PLay Now ! :D
2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Barcsak ennyi lenne...:)
2014. júl. 15. 21:11
 16/43 A kérdező kommentje:
Reggel rámírt, hogy "szeretlek <3" úgy néz ki talán rendeződik a dolog :) köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 16. 18:21
 17/43 anonim ***** válasza:
ennyi ez gyors volt :D
2014. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
még teperni kell...azt írta, hogy csalódott bennem nem először és, hogy nem érdekli, hogy lájkolok lányokat ő nem fogja vissza adni mert nevetségessé tenné magát..és tartja magát ahhoz, hogy néha még gyerekesen viselkedem és felnőhetnék már...20 éves vagyok..remélem ott tudjuk folytatni ahol abba hagytuk vasárnap..és nem tört meg benne valami(nem az első eset lenne) de ez most nagyon nagy "vihar" volt. sok kell még, hogy helyre jöjjön minden de reméljük hamar menni fog :)
2014. júl. 16. 18:38
 19/43 anonim ***** válasza:
innentől rajtad múlik
2014. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
teperni kell :) és változtatnom kell, hogy mellettem maradjon különben elveszítem..:( reméljük jó lesz minden
2014. júl. 16. 18:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!