Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztetek mikor megláttáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek mikor megláttátok a szerelmeteket egy másik lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
5 év után van együtt mással az exem, akit még mindig szeretek..3 hete hagyott el és már mással van. Belepusztulok. :(
2014. júl. 16. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

süldő volt még, nem élte ki magát, ez a legpontosabb amit írhatok...

no meg, hogy előre nézz, múlni fog a fájdalom idővel, addig is nehogy begubózz menj társaságba... :)

2014. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Elfordulva csendben bőgnék, ahogy tettem azt már....

23l

2014. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akivel még nem jártunk, de már alakult a dolog. Idővel bevallottam neki, hogy több nekem, mint barát. Azt mondta, hogy én is neki. Rá pár héttel később közölte, hogy van egy másik fiú, és őt választja. Egy darabig még reménykedtem, de az volt a kegyelemdöfés, amikor láttam egy képet, amin csókolóztak. Nagyon rossz érzés volt, és kb fél év kellett hozzá, mire kihevertem. Akkor nagyon összezuhantam, de azóta könnyebben teszem túl magam az érzelmi csalódásokon!
2014. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tipikus "már megszoktam" érzés.
2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
féltékenységet
2014. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Vizszintesbe raktam, szerintem komoly gyomor bántalmai is lehetnek azóta, mivel gyomron szúrtam. És megigértem Neki, ha még egyszer(!) meglátom a szerelmemmel, nem leszek ilyen elnéző. Köpni-nyelni nem tudodott, és voltam olyannyira kedves, hogy hivtam a csicskának mentőt is, amit nem köszönt meg, igy megtalpaltam. Hogy megérte-e? Abszolút. 15/F
2014. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kinyírom a ge*be és levizelem hulláját, majd magamévá teszem
2014. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
sajnáltam a srácot, hogy elkrta az életét, mert elvette azt a megbízhatatlan és hálátlan rbancot! de az ő dolga, áldásom rájuk.
2014. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
meghasadt a szívem...pár hónap múlva értem sírt...4 év után bevallotta...és hogy még mindig szeret...mást szeretek igaz, de sosem feljtem el...ő sem engem
2014. szept. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!