Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A barátom azzal zsarol hogy fel akasztja magát ha nem maradok mellette.. már teljesen kikészít idegileg nem tudom mit tegyek.Múltkor már meg írta hogy feladja az életét állandóan zsarol engem,múltkor felhívtam telefonon hogy nehogy valami hülyeséget csináljon amikor meg írta hogy feladja az életét

és tényleg készült fel akasztani magát azt mondta alig bírta leszedni magáróla kötelet.. halottam a telefonba ahogy fullákolt... iszonyat érzés volt..


2014. júl. 17. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
orvos kell neki nem krém!
2014. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele. Mond neki, ha ilyennel fenyegetőzik, akkor köteles vagy kihívni a mentőket rá. Még azt is mond neki, hogy hagyjon békén téged, vagy hívod a rendőrséget ha zaklat.
2014. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!