Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igényes 30 éves nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes 30 éves nőnek, valóban ennyire nehéz és egyre nehezebb lesz párt találnia?

Figyelt kérdés
Vannak igényeim ez tény, külső belső fontos. Egy férfi legyen sportos, helyes, jó kiállású, okos, határozott, férfias és azért legyen egzisztenciája (nem fontos, hogy gazdag legyen), de úgy gondolom én is megtudom adni egy férfinak azt ami kell neki, csinos, nőies, házias, kedves törődő 31 éves nő vagyok. De sajnos azt látom, hogy a mai korombeli és idősebb pasik elhagyják magukat, puhosak, pocakosak, határozatlanok, kövérek, munkájuk alig van stb. Aki helyes, jó pasi az vagy buta vagy bunkó vagy pedig foglalt már és házasságban él. Úgy gondolom csak olyan igényeim vannak, amiket én is meg tudok adni egy FÉRINAK, de sajnos így is már 4 éve keresem a párom.
2014. júl. 18. 12:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Biztos van abban valami, hogy jóval nehezebb 30 és afeletti nőnek párt találni.


Nekem két 28 éves barátnőm panaszkodik ahányszor találkozunk, hogy semmi nem jön nekik össze, mert a pasik egy része házas, vagy van párja, plusz aki még esetleg normálisnak tűnik, az 30 felett is 22-25 éves csajt akar, plusz furcsállják egyesek, hogy egy 28 évesnek miért nincs férje, vagy komoly pasija... és mivel nincs, úgy gondolják problémásak a barátnőim, ezért nem kezdenek velük.


Egyébként nincs velük semmi gond. 14 éve ismerem őket. 5-ünk közül a baráti körben hármunknak van párja, én vagyok egyedül házas. Mindhárman fiatalabban ismertük meg a párunkat. Én 24, az egyik barátnőm 22, a másik 23 évesen. Utolsó jegyben jár évek óta, 31 éves.


Szóval nehéz, de biztos nem lehetetlen...

2014. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
19%

Mindent összevetve, van abban valami, amit 8-as ír.


Elsorolod milyen elvárásaid vannak, és hogy szerinted mik a te erényeid, viszont akárhogy is nézzük, 31 évesen egyedül vagy, és ez nem véletlen!!!!!!!!


Lehet hogy marha csinos, meg nőies, meg házias vagy, de ez kevés, vagy túl magasan hordod az orrod, túl sokat képzelsz magadról, és ez meglátszik, és nem tetszik a pasiknak.


Vagy miért válasszon egy pasi 31 évest ugyanezekkel a tulajdonságokkal, ha egy 25 évest is kaphat?

2014. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

utolsó, szerintem helyesbitve :


"Vagy miért válasszon egy TÖKÉLETES pasi 31 évest ugyanezekkel a tulajdonságokkal, ha egy 25 évest is kaphat?"

2014. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A kérdező elmondása alapján nem vár el többet, mint amit ő nyújtani tud. Akkor hol a probléma? Nem ismeritek a teljes hátteret, mert nem írt le mindent. Lehet, hogy egy hosszú, esetleg megalkuvásokkal teli kapcsolatból lépett ki. Benne kellett volna inkább maradnia? Csak mert a legtöbb ember úgy van vele, hogy ha elveszett a fejsze, vesszen a nyele is?

Egy harmincas nő, akinek jó genetikája van, és karbantartja magát, semmivel nem rosszabb egy 25 évesnél. Ez nem az a világ már, ahol a nők minden esetben elvirágzanak 25 után.

A valóság ezzel szemben nálatok az, hogy a kérdező kortársai közül a férfiak még anyucinál dekkolnak, bulizni akarnak, és csak semmi elköteleződés. Akkor hogy is van ez? Kivennétek az egészből, ami nektek kényelmes, de egy nő mit képzel, hogy elmúlt harminc, és még mindig vannak elvárásai? Hogy nem elég neki az első sörhasú bunkó, aki szembejön?

2014. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!