Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igényes 30 éves nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes 30 éves nőnek, valóban ennyire nehéz és egyre nehezebb lesz párt találnia?

Figyelt kérdés
Vannak igényeim ez tény, külső belső fontos. Egy férfi legyen sportos, helyes, jó kiállású, okos, határozott, férfias és azért legyen egzisztenciája (nem fontos, hogy gazdag legyen), de úgy gondolom én is megtudom adni egy férfinak azt ami kell neki, csinos, nőies, házias, kedves törődő 31 éves nő vagyok. De sajnos azt látom, hogy a mai korombeli és idősebb pasik elhagyják magukat, puhosak, pocakosak, határozatlanok, kövérek, munkájuk alig van stb. Aki helyes, jó pasi az vagy buta vagy bunkó vagy pedig foglalt már és házasságban él. Úgy gondolom csak olyan igényeim vannak, amiket én is meg tudok adni egy FÉRINAK, de sajnos így is már 4 éve keresem a párom.
2014. júl. 18. 12:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Eloz vagyok, es a 8-asnak szantam a valaszt
2014. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 yuda ***** válasza:
42%

10.es!

Örülök, hogy magadra ismertél, mert úgy tűnik a beíró nincs egyedül, máris talált társat a személyedben.

Újra itt egy nő, aki el van telve magával.

El ne ájuljak már azért, hogy te mennyit teszel a külsődért. :D

Miért gondolod, hogy a ffi-ak ezért a típusért rajongnak.

Ez annyira felszínes. Mit fogsz csinálni magaddal 20 év múlva? Szépséged a végét járja. Nem leszel ilyen fitt és akkor hogy adod el magad? Kutyának nem fogsz kelleni ilyen temperamentummal.

És a belső értékeid?

Ja?! :D

Hogy te is magad dicséred, mert biztos mások ilyet mondanak rólad?!

Ne vacakolj már!

Ki hallotta?

Ja, megint csak te. :D


Egyébként még azt is elfogadnám, hogy a sportolástól jobb alakja lesz valakinek, vagy ha agyondiétázza magát, de ne haragudj, nem vagyunk egy hullámhosszon. Én ffi vagyok, de ilyen nő, ezzel az ordenáré magamutogatással és kiköveteléssel, hogy ő mekkora főnyeremény...-még a kutyámat sem bíznám rád.


A csinos pofi viszont, és ebbe nem vitázzunk, adottság. Azt nem tudod kisportolni. Vagy van valakinek, vagy nincs.

A kisugárzás, az is vagy van, vagy nincs.

Ha ilyen erőszakos nő vagy, nem hiszem hogy normális ffi vonzónak találna. Hacsak nem hasonlóan defektes az illető, vagy hagyja magát lekezelni, mert tudom ilyenek is vannak.

Maradj csak meg te is magadnak. :D


Kisebb szerénység hölgyeim, kisebb szerénység és máris vonzóbbnak találnánk benneteket, de nem vagytok királynők.



Egy egészséges önértékelésű ember alapból nem írná be ide, hogy ő mekkora főnyeremény, mert nagyon igényes, sportos, házias, nőies..stb.

Hadd döntsük már ezt mi el, ffi-ak. Okés?

Fenntartom a jogot arra, hogy aki így kezdi, az finoman fogalmazva is túloz.

2014. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező álomvilágban él... csak nem veszi észre, hogy ebben az álomban ő már csak egy leharcolt 30éves, aki a 18 évesekkel akar versenyezni...
2014. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
28%

12-es! :)


Ugy latom, sikerult ismet felduhitenem egy pont abba a kategoriaba tartozo ferfit, akitol hanyingerem van, es amely kategoriat leirtam.


Eloszor is, mikor mondtam, h csak a kulsom erdekel? Mikor mondtam, h csak a sportolas szamit? Es azt, h en mekkora fonyeremeny vagyok??? Annyit probaltam csak hangsulyozni, h az ember odafigyelhet a kulsejere es tisztaban lehet azzal, h jol nez-e ki vagy sem. Kepzeld, a szerinted ures fejemmel en is kisakkoztam azt, h az arc is szamit, sot meg azt is, h a szepseg relativ.


Es tudod, mitol van ekkora onbizalmam azon kivul, h tettem azert, h legyenek sikereim? Kepzeld, masok miatt. Ugyanis boldog parkapcsolatban elek, ahol a parom nem uresfeju, hanem tanult, muvelt, el tudunk beszelgetni a kulturatol kezdve a tortenelmen at a poltikaig barmirol - mert kepzeld, sportolas mellett olvasok is...milyen meglepo, h erre is van idom, nem? :D Tudunk egyutt nevetni es jol megvagyunk.


De nem jon ezzel a suket dumaval a parom, h a kulso nem szamit, m eleg, ha szep a lelke az embernek es a belso ertekek igazan fontosak. Az ilyen pasival, mint Te, kedves 12-es, konyvtarba jar az ember, vagy pedig 2 m-es tavolsagbol csak beszelgetni. A belso szepseg ahhoz eleg, a fizikai kapcsolathoz nem, mivel letezik kemia is, ha nem tudnad. Tokeletesen megertek egy not, aki szivesebben simit vegig egy izmos testet, mint egy szottyadt, beesett mellkasu ffit, es megertek egy ferfit is, aki szivesebben er hozza egy olyan nohoz, aki ad magara.


A belso ertekeimrol meg nem Veled fogok vitatkozni, mar ne is haragudj, m egyreszt ki vagy Te? Masreszt pedig nekem teljes es boldog az eletem meg a szerinted nagy onbizalmammal is, es tudom, h 20 ev mulva is lesz mellettem vki, aki szeret, es akivel a babankat varjuk most.


Te viszont meg 20 ev mulva is arrol probalod majd meggyozni azokat a csajokat, akiknel 0% eselyed lesz, h a kulso nem szamit, csak a belso ertekek...hat, hajra! :D


Komolyan, meg Te jossz azzal, h Te mikor fogsz vonzonak talalni?! Na ne rohogtess mar! :D

2014. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

"A kérdező álomvilágban él... csak nem veszi észre, hogy ebben az álomban ő már csak egy leharcolt 30éves, aki a 18 évesekkel akar versenyezni..."


Igen, mert minden 18 éves gyönyörű és fitt, egy 30 éves meg csak elhanyagolt és löttyedt lehet. Jaj, hagyjuk már...

2014. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, ne a Gyk-szint legyen mérvadó. Itt minden hímnemű hozzászóló szerint lejjebb kéne adnod az igényeidből. Sőt, úgy kollektíve az egész női nemnek be kéne érnie azzal, aki éppen szembejön. Szerintem, ha teheted, és az élet úgy adja, válassz inkább külföldi párt, mert a magyarok mentalitása leginkább csak hanyatlik. Tisztelet a kivételnek!
2014. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

"A kérdező álomvilágban él... csak nem veszi észre, hogy ebben az álomban ő már csak egy leharcolt 30éves, aki a 18 évesekkel akar versenyezni..."


Na, ebbol a valaszbol latszik a magyar ferfiak szinvonala. Gratulalok a "nagytudasu" valaszadonak. Igazi korlatolt elme. Es ebbol avalaszbol latszik, h a kerdezonek jogos a problemafelvetese...Szerintem ezt tovabb nem is kell kommentalni...

2014. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%
#17-es, tökéletesen egyetértek veled!
2014. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az igazság, ha egyáltalán létezik ilyesmi ebben a témában, akkor az megintcsak valahol középen lesz. Fontos a külső, kész passz, ezt el kell fogadni. Aki azt mondja, hogy neki nem, az hazudik, vagy vmi más baja van:) Emiatt sokszor igazságtalannak érezhetjük a helyzetet, vagy a másikat. A baj ott kezdődik, hogy ha foggal körömmel ragaszkodunk bizonyos dolgokhoz. Pl legyen szőke/barna, legyen izmos - és ennek nem a kövér az egyetlen alternatívája, legyen ilyen-olyan végezettsége, fizetése, stb, lehetne sorolni. Nyilván nem lehet mindenben megalkudni, de 1-2 dologban igen. Ez igaz ffiakra is, nemcsak nőkre, nem csak a kérdezőre. Minél jobban leszűkítjük a saját elvárásainkkal a lehetőségeinket, annál valószínűbb, hogy senki sem fog átmenni a rostán.

A dolgok nem úgy működnek, hogy én csinos vagyok, okos vagyok, stb, szóval nekem JÁR egy ilyen-olyan szuper pár. Vagyis persze így is mehet, csak ez felszínes lesz.

A konkrét válaszom az egyébként, hogy igen, egyre nehezebb lesz, de rengeteg dolog van, amivel könnyebbé teheted. Mindig lehetsz kicsit nyitottabb, adhatsz esélyt olyanoknak is - legalább megismerés szinten - aki alapvetően nem viszi át mindenben a lécet. Mindig elgondolkodhatsz azon, hogy mi az, amiről le tudsz mondani, ami mégsem olyan nagyon fontos, ami nélkül még mindig boldog tudsz lenni. És ez nagyon jó hír, mert ha találsz ilyet, akkor ezen az egész problémán tudsz segíteni. Mindig először magunkban keressük a hibát, mi lehet a rossz bennünk, miért nem találunk párt, és ne az legyen az első gondolat, hogy minden ffi/nő szemét/bunkó/alkalmatlan stb. Ez is jó hír, mert ezen is lehet változtatni, bizonyos keretek között, anélkül, hogy az ember kivetkőzne önmagából, mert az azért túlzás lenne:)

Szóval szerintem nem reménytelen, de sokkal több minden múlik rajtad, mint gondolod.:)

2014. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%
Remelem nem tombhazban laksz kedves kerdezo, mert az a sok macska kva budos lesz! :)
2014. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!