Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Osszevagyok zavarodva

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Osszevagyok zavarodva

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt a baratommal. O 19 en 17. Nagyon sokszor jar ki kuldolre hetente 1szer es 3-4-5 napokra. Szinte csak hetvegen vagyunk egyutt es most mar 1 heten tobbszor is kijar. Fuvarozik, logisztikusnak tanul, nyilvan most kezdi megalapozni a jovojet. De ugy erzem, hogy mar nem olyan a kapcsolatunk mint regen. Kihagyta a szuletesnapom, azt is hogy 3 honapja vagyunk egyutt, es az o szuletesnapja se erdekli pedig en keszulok .. Egyszer egy veszekedes folytan azt mondta hogy az ut fontosabb mint en. Anyaval hiaba beszelem meg o neki ad igazat es minden felnott.. Es igazabol en is, hisz mint irtam most alapozza meg a jovojet. Vajon velem a gond es tamogatnom kellene? Vagy jogosnak tartom hogy foglalkozzon velem tobbet?
2014. júl. 18. 13:04
 1/4 anonim válasza:
hát az egy dolog hogy most alapozza a jövőjét de azért a szerelmet nem kéne elhanyagolnia. Szerintem próbálj meg beszélni vele erről hogy próbáljon meg megváltozni. Ha nem tud nincs értelme! Gondolj bele ha már most az elején ilyen akkor később mi lesz. Munka mániás lesz teljesen aki elhanyagol és csak a munkája érdekli. Szerintem ez nem valami jó tulajdonnság egy pasinál. Prónáld meg megváltoztatni ha nem megy akkor ennyi..
2014. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol jogos a te problémád is, és jogos az ő érve is. Ha szereted és vele akarsz maradni, akkor támogasd, sajnos akkor el kell fogadnod, hogy lehet ez megy még évekig. Ha úgy érzed hogy erre nincs erőd, vagy nem bírod ki lelkileg hogy keveset tud foglalkozni veled, akkor nem érdemes erőltetni ezt a kapcsolatot szerintem.

Ha veled van, akkor foglalkozik veled eleged? Esetleg nem tudsz vele menni? Nyár van, gondolom suliba jársz még, tehát szüneted van.

25/F

2014. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jogos az a nézet is, hogy most alapozza a jövőjét, de az is, hogy elvileg a kapcsolatotokat is most kellene alapoznotok. Ez így nehéz, nem várhatja, hogy úgy támogasd őt, ahogy x éve együtt élő párok tennék, hisz még nem mélyült el a kötődés, nem is ismeritek egymást, és a közelséget is fokozottan igénylejük általában a kapcsolat elején.

Higgadtan beszélgess az érzéseidről a pároddal, de ha meg sem hallgat, és kijelenti, hogy te kevésbé vagy fontos, az nem jó jel.

2014. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
O sajnos nem ert meg engem, barmikor ki megy utra szinte mindig veszekszunk. En nagyon szeretem.. Nem tudok vele kimenni, mert en is dolgozok, nyari munkat vallaltam. 4 oraba. Mivel penzt nem ad vagy csak nagyon minimalisat, ezert nekem nem eri meg. Es nem tudom, belegondoltam abba hogy ha szakitanank mennyire fajna vagy ha nem lenne mert mikor itthon van foglalkozik velem.
2014. júl. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!