Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés ez szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Alapfelállás. Én 25 éves férfi vagyok. Ő 31 éves nő.

Albérletben lakunk jelenleg 3an és van 1 üres erkélyes szoba. Nagy ritkán megengedem volt osztálytársam,hogy bent aludjon


nálam. Ő is velem lakott 1 évvel ezelőtt és ott hagyott ágyat és egyéb bútorokat. Ezeket mi használjuk,így ez egy kölcsönös


nem kimondott megállapodás.

Nálam volt barátnőm és iszogattunk. Beakartunk vonulni a külön szobába,de már ott volt a srác laptopja meg táskája. Ekkor


felidegesítette magát,hogy ez micsoda. Minek alszanak itt 66-an. Ő megy haza. Leszarja mit mondok(pl,hogy én lakok


itt.megkérem és kint alszik az átjáró szobán)

Kértem értelmesen,hogy nyugodjon le aminek az lett a vége,hogy elkezdett lökdösni. Megint csak arra kértem,hogy ezt fejezze


be és nyugodjon meg stb. Szembe álltam vele és úgy reagálta le ezt hogy elkezdte kicsavarni,hátratörni a kisujjam és rángatni


erőből( 3 napig nem tudtam kezet fogni)

Nagy nehezen megfogtam a csuklóját,hogy hagyja ezt abba. Ekkor elkezdett ordítani velem,hogy kihívja a rendőrséget ha nem


engedem haza.

Ekkor elálltam előle és mondtam,hogy menjen. Ez eléggé felidegesített és amikor beszállt a liftbe beleütöttem és rúgtam a lift ajtóba.Megjegyzem hallottam a koppanását(később fontos infó).

Ezen kiborultam rendesen és fél óra múlva hívott,hogy ne haragudjak.

2 napig nem tudtam elérni és nem reagált semmire. Aztán közölte,hogy én bokán rúgtam(???) és ezt nem tűri el tőlem. A kezemre annyit reagált,hogy nem vállalja a részegen tett dolgokért a felelősséget. Na meg ne is nyavalyogjak,mint 1 gyerek

Legközelebb a széket fogom véletlen hozzá vágni


Most 1 hét után megjegyeztem neki,hogy szeretnék beszélni vele mint 1 felnőtt normális ember.Ezt annyival reagálta le,hogy ez mégis milyen mondat. Kicsit leírtam neki részletesebben: A beszélgetés nem abból áll,hogy megjegyzéseket tesz a másikra,hanem végighallgatja türelmesen. Szerinte ő jobban tudja milyen felnőttként normálisan viselkedni,mert én 1 takonypóc vagyok. Ekkor megjegyeztem,hogy épp ez az a hangnem ami nem normális felnőtthöz illik. Plusz lekezelő és lenéző velem szemben,ha csak a korral jön. Természetesen ő van megsértődve és vérig sértve.


2014. júl. 18. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ez egy vaddisznó és el kő kergetni...

:DD

2014. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!