Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Ti is így voltatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti is így voltatok a pettinggel az elején?

Figyelt kérdés
Mi 7 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, szüzek vagyunk. Háromszor kényeztettem orálisan, de csak én Őt, Ő engem nem. Zavarban lehet? Azt szeretném ha magától kezdene el kényeztetni egnem, úgy mint én Vele, nem pedig én erőszakolnám ki. Ez a zavartság, idővel oldódni fog? Vagy csak nem "tudná" mit kezdjen vele? (Nem ilyennek ismerem). Nálatok ez hogy volt? Természetes volt hogy Ti is örömet szerezzetek a párotoknak? Vagy Nálatok is idő kellett ehhez?
2014. júl. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet csak fel a fa$ztol es amugy senkit nem szopna le
2014. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet
2014. júl. 19. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem félénk kicsit, add a kezébe :D beszélj vele amúgy, és kérd meg hogy viszonozza. vagy célozgass rá
2014. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy megkéred rá, nem erőszakolás. Ha valaki szégyenlős, akkor jót tehet neki, hogy te kezdeményezel és megkéred rá, mert akkor tuti nem kell attól félni, hogy hülyét csinál magából.
2014. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nalunk is ugy volt hogy eloszor o kezdte es en csak 2alkalommal kesobb csinaltam neki. Csak nem biztos benne hogy csinalja-e vagy hogy neked jo lesz e? Vezetsd ra, utalgass es segits neki! :)
2014. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!