Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tu djátok a párotok Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tu djátok a párotok Facebook jelszavát?

Figyelt kérdés

és ha igen, miért? be is léptek?


barátnőmnek tudja a pasija, és semmi titokról nem beszélhetünk facen, mert mindennap óránként beleolvas az üzenetekbe... szerintem ez a bizalom hiánya. én egyik pasimnak sem adtam még meg a jelszavamat és továbbra sem fogom.


2014. júl. 20. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudom és be is lépek, mert megkért rá, hogy figyeljem kap e üzenetet. Ha kap szólok, belép, és elolvassa. Én nem olvasom el, mert nem nekem szól, csak megnézem jött e neki valami.


Másrészt azért lépek be mert kell a honfoglalóhoz amióta nem korlátlan a játék, és idő kell amíg az én kalandjaim visszatöltődnek, addig az övén játszom:) hétvégenként meg egymás ellen:D


Amúgy ő is tudja a jelszavam. Nincs titkolni valónk...Volt hogy használta játékhoz, vagy ha megkérdem hogy nézzen meg valamit.

2014. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudom a barátnőmét, mert egyszer rossz helyre gépelte be és láttam. Sosem léptem be, és nem is fogok!

Senkinek semmi köze a másik, e-mail, fb, stb fiókjához! Aki a jelszavát követeli a másiknak az nem normális. A féltékenység felső határa...

25/F

2014. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!