Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért, de mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaattaa kérdése:

Szünetet kért, de mennyi az a kis szünet?

Figyelt kérdés
Szóval...A barátommal igazából elég sokat szoktunk vitázni. Nem veszekedünk, csak vitázunk. És most azt mondta, hogy "Okés, akkor most tartsunk egy kis szünetet jó?" Igen, tudom, hogy ilyenkor jobb őt békén hagyni, és én tiszteletben tartom a döntését. Viszont nem beszéltük meg, hogy pontosan mennyi az a "kis szünet"...ilyenkor mi legyen? Mert nem merem most zavarni, hogy ezt megkérdezzem. Nektek mennyi volt a minimális szünet?
2014. júl. 21. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd egy hét múlva kérdezd meg tőle, hogy hogy van.
2014. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

Nyíltan merem állítani, hogy a szünetek többsége nem szokott véget érni.


De persze van akiknél igen. Ami 1 naptól eltarthat fél évig is.

2014. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 21. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol már szünet kell ott valami el van cseszve, és ezt a szünet nem oldja meg, csak a dolgok kulturált megbeszélése és normális viselkedés a továbbiakban. A szünet semmire nem megoldás, max arra hogy rájöttök milyen jól megvagytok egymás nélkül is.
2014. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést. Azt el felejtettem mondani, hogy pontosan ezt írta: Oksi akkor most tartsunk egy kis szünetet okés? nem akarlak megbántani de úgysem tudok sokszor visszaírni és így Neked sem rossz.

Ezt, hogy értette?

2014. júl. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!