Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek be jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be jobban a csajoknak a kanos, egos, emos, részeges köcsögök akik váltogatják hetente a csajaikat mint a normális srácok aki meg inkább 1-et akar addig ameddig az idő hozza?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de ők könnyen szereznek újat velük meg szinte már szóba se akarnak állni...
2010. jan. 9. 18:17
 12/15 anonim ***** válasza:

én részeges és bunkó vagyok és mégsincs nőm, sőt, elég ritkán tudok összejönni bárkivel is, jó ha évente egyszer, úgyhogy rajtam bukott meg az általánosításod....nem annyira díjazzák ám ezt a csajok, csak én ilyen vagyok, lesz.rom


(nemvagyok emo meg gizda, sőt inkább rosszfiú, tetovált)....na ezt add össze

2010. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pszichológia. Ha egy ilyen pasit megkörnyékezel nagyrészt a kihívást látod benne. Az a célod, hogy elérd, hogy megváltozzon, ezáltal az, hogy értékesebbnek érezd magad. Mert ha neked sikerül, attól különleges leszel. Csak az esetek 99.99%ában biztos nem válik be :D
2010. jan. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hmm.. az jó arány xD bocs az általánosításért csakhát nem voltam a toppon amikor írtam ezt a kérdést
2010. jan. 10. 12:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy ez a divat... általába ilyet a 13-15 éves libák csinálnak mert valaki elkezdte és kész :D ettől függetlenül szánalmas de sajnos ők vannak többségben.
2010. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!