Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez barátság vagy több? 26L

Figyelt kérdés

26 éves csajszi vagyok, és van egy eléggé értelmezhetetlen kapcsolatom. Az egyik legjobb barátomról van szó.


Ő 32 éves férfi. Tipikus nők álma, fantasztikusan vonzó, sikeres, jól szituált, van egy szép, de butácska (és mellesleg nálam fiatalabb, 23 éves) barátnője. Tegyük hozzá, mindketten a zeneiparban dolgozunk, a srác zenész, én meg újságíró vagyok, és idestova 4 éve tart a barátságunk, de csak az elmúlt egy évben lett, mondjuk úgy, "nagyon szoros és bizalmas". Leszögezem, hogy nem volt és most sincs köztünk vonzódás, szex sem volt soha.


Amit én nem tudok értelmezni, az az, hogy ha állítása szerint nem vonzódik hozzám mint nőhöz, miért vagyok az abszolút bizalmasa? De olyannyira az vagyok, hogy sokszor az anyja és a barátnője ELŐTT tudok dolgokról, legyen az egészségügyi, lelki, vagy szakmai (zenei) probléma. Mindenben kikéri a tanácsomat és a véleményemet, és ha valamire nemmel szavazok, azt nem teszi meg/fogadja el/nem veszi meg. Fizikailag távol vagyunk egymástól, kb 80 km-re, két különböző városban, de napi-kétnapi szinten beszélünk telefonon és napi szinten skype-on, FB-on, néha éjszakába nyúlóan is. Találkozni sajnos ritkán tudunk, de amikor összejön, hogy meglátogassam, akkor nagyon figyelmes és csak velem foglalkozik, mindig elmegyünk valahova, koncertre, vagy csak sörözni egyet.


Szerintetek ez most mi? :D Mert mást mond ő, és mást a tettei, én meg már nem értek semmit sem. :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. júl. 22. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy időközben beléd szeretett.

Egyébként ha olyan "nagyon szoros és bizalmas" a kapcsolatotok, akkor miért nem kérdezed meg tőle egyszerűen, hogy ugyan miért van az, hogy te előbb tudsz meg róla dolgokat, mint a barátnője? :-)

2014. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs ebben semmi különös. Nagyon jó barátok vagytok, bizalmas a viszony, és ha korábban már megbeszéltétek, h nincs vonzódás, akkor miért kéne többre gondolni?
2014. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Akkor is, ha nyíltan kimondja/leírja, hogy "úgy szeretlek", "csak azért mondom, mert szeretlek"? :-D nekem ez picit zavarba ejtő.

2014. júl. 22. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló voltam. én simán el tudom képzelni az ilyen barátságot. Ha meg közeledni akarna, nem így kéne, előbb le kéne zárnia a másik kapcsolatát. mint férfi így gondolom ezt. :)

Nekem is van/volt olyan lány barátom, akit nagyon szerettem, barátilag. Egyszerűen, olyan a kisugárzása.

Szegény kérdező, most lehet ez csalódás neked. Remélem, azért nem.

2014. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem volt és most sincs köztünk vonzódás"


Ez egy bizalmas baráti kapcsolat. Nem kell többet belelátni.

2014. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy csalódás. :)) Csak néha nem tudom mire vélni a megnyilvánulásait. :D
2014. júl. 22. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:

26L ez a probléma. Egy igazi nő 26N-t ír.


Csak egy betű, de sokat számít...

2014. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!