Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelt kérdés

Barátommal nem igazán tudunk sokat együtt lenni kettesben.

Legtöbbször csak beülünk valahova, vagy suliban találkozunk pár percet, de az nem az igazi.

Most végre eljön hozzám, szombaton, de szürkülődéskor haza kell induljon,hogy ne legyen sötét, mikor megy...az ugye kb 5 óra.

Mondta,hogy kb olyan 1 óra körül jön.

Kérdeztem, hogy miért nem jön hamarabb, hogy sokat tudjunk együtt lenni, ha már csak 2 hónaponként vagyunk így együtt?

Erre húzta az orrát,hogy most keljen fel korán szombaton?

Kérdeztem, miért nem akar korábban? Nem éri meg neki felkelni? Erre ő, hogy de szombat van s akkor nehéz. -.-

Tényleg túl sokat várok el tőle?

Én is felkelek még sokkal korábban, én fogok neki főzni,és készülni,hogy jól érezzük magunkat meg minden, ő meg nem jön,hogy minél többet legyünk együtt?

Szerintetek durva lennék,ha megmondanám neki,hogy szép dolog,hogy ahhoz is lusta,hogy a barátnőjéhez elmenjen, de persze késő estig kocsmázni tud?

17l, ő 18...


2013. nov. 21. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
én kivágnám a srácot. akinek fontos vagy, az még 4 órakor is fel tud kelni hajnalban, hogy az 5 órás vonatot elérje. legalábbis én voltam így.
2013. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyet értek veled

25f .. fel kellhetne igazan korábban is ha arról van szó, hogy veled lehet

2013. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha beléd lennék zúgva már reggel 8kor ott lennék.
2013. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg kényelmetlenül érzi magát amiatt, hogy hétvégén ebédre jöjjön.. ebédre menni nem illik, és ha előtte mész, akkor is olyan.. kínos a családdal együtt enni


én anno mikor először találkoztam barátnőm szüleivel, akkor a nyaralójukba mentem és egy halálforró paprikáskrumplival vártak amit kb tátott szájjal legyeztem volna, dehát a jó benyomás érdekében inkább szétforráztam a számat:D és azóta is ha arról van szó, hogy hányra menjek át, akkor direkt kikérdezem hogy mi lesz a helyzet, nehogy ebédre érjek oda


de amúgy ha kocsmázni tud, akkor sötétben is haza tud menni:D


szóval nemhiszem, hogy a koránkeléssel van gond, szerintem csak linkel, valami más lesz a dologban


mióta vagytok együtt?

2013. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

egy éve vagyunk együtt.

Nyári szünetben sem volt semmi probléma, akkor is általában ilyenkor jött. Mi ketten ebédeltünk, senki nem zavart minket...

Igen ám, a kocsma ott van ahol ő lakik,én pedig 25km-re tőle.De mivel elég rég nem voltunk kettesben, én több időt szeretnék vele lenni, nem csak 4 órát.

:(

Szerintetek ha azt megmondom neki,amit fentebb irtam, megsértődik?

2013. nov. 21. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálad nem mer maradni sötétedés után, de a kocsmába el tud menni? Soha nem fogom megérteni, hogy a nők miért ennyire idióták. :D
2013. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
miért lennék idióta? Írtam is,hogy én sem értem,hogy ott marad estig, de itt nem! Arra fogja,hogy sokat kell buszoznia. De akkor már jöhetne hamarabb....
2013. nov. 21. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már ott elakadtam, hogy egy 15 éves fiúnak miért kell szürkületkor hazaindulnia, ami még csak késő délután? Háborús övezetben lakik, vagy mi?
2013. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 éves, na... bocs. :)
2013. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

mert olyanok a szülei-nagyszülei velük él.....

mondjuk én a helyében kitalálnék valamit és mindig vele lennék minél többet de hát ez van....

2013. nov. 21. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!