Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ne féljek attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ne féljek attól, hogy nem fogok tetszeni neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja beszélgetek egy fiúval és most fogunk talàlkozni,de félek,hogy nem fogok neko tetszeni. Képekről làtott,de az màs azért. Az arcom szép nagyjàból azzal nincs bajom,de alakra nem vagyok olyan vékony vagyis kövér se csak van mit fogni rajtam vagy hogy mondjam..inkàbb az az àtlagos kategória nem az a vékony. De megnéztem a volt baràtnőjét és ő nàlam erősebb nàlam. Szerintetek ne féljek?
2014. júl. 23. 12:46
 1/8 KnightBalazs ***** válasza:
Neharagudj meg de véletlenül Marosvásárhelyi vagy? :D
2014. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
román vagy?
2014. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KnightBalazs ***** válasza:
Amúgy fogsz neki. Nem mindig a szebb lányok a jobbak. Lehet te különleges vagy és tetszel neki. Akkor meg nincs miért izgulni. Tetszeni fogsz neki ne izgulj! Csak add önmagad!
2014. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én fiúként fosok folyton, hogy rondának tart a lány randin... úgy látszik be is igazolódott többnyire a félelmem, ezek szerint képem helyesebb vagyok
2014. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KnightBalazs ***** válasza:
Amúgy a másodiknak üzenném hogy a szörös talpú yeti anyukád román! Azért mert Erdélyben élek és ha meghallják hogy magyarul beszélek és igenis bevállalóm hogy az vagyok megvernek. Továbbá kiközösitenek munkahelyre nem vesznek fel, versenyen semmi esélyed stb... De persze gondolom te igazi nagy magyar vagy! Azért mert én megszenvedek érte és igy is büszkén vállalom meg még ti Magyarországiak le is románoztok engem... Kösz szépen te se_ggfej!
2014. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne itt légyszi. :)
2014. júl. 23. 12:59
 7/8 KnightBalazs ***** válasza:
Bocsi csak ez szerintem nem fer. Amúgy mondom szerintem ne félj, add önmagad és minden rendben lesz. Sok fiú kezd rájönni arra hogy nem mindig a szép a jó.
2014. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A belső szépség sokkal fontosabb és ha már látott képen és találkozni szeretne akkor tuti nyerő vagy nála :) csak mosolyogj sokat, az nagyon megszépít :)


a románnak üzenem, hogy borotválja az anyja lábát...

az Erdélyi Magyarnak, meg azt, hogy ne idegeskedjen egy Magyarországra szökött román segédmunkás miatt :)


21F

2014. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!