Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egy lánybarátommal szombaton kicsit felöntöttünk a garatra egy partyban és vagy 1,5 órán át smároltunk.Másnap délután megbeszéltük, hogy semmit nem jelent meg hogy felejtsük el, de tudom, hogy nekem nem fog menni.Azóta rengeteget gondolok rá, sõt tegnap estig mielõtt elaludtam, de már félálomban olyan érzésem volt, mintha épp csókolóznánk.Nem elsõ smárolásom volt, de mégis most elöször érzek ilyeneket.Pedig nem gondolom, hogy beleszerettem.

Egy baráti körünk van, nem szeretném a barátaim elveszteni azért, mert hülyeséget csinálok, mert ha véletlenül elterjed nem hiszem, hogy sokukkal szeretnék még találkozni.

17f


2014. júl. 24. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy csak smároltatok? Ezt most elszúrtad.
2014. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne csinálj semmit. Dumálj vele tovább, és ha még mindig rajta jár az eszed, beszélgess el vele erről. Lehet ő is úgy van mint te, csak nem mondja ki.
2014. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló:A lány még szüz és hozzám hasonlóan mindenre emlékszik, tehát nem azok a teljesen fullrészegek voltunk, hanem inkább olyanok amikor még tudnád irányítani magad, de csak nagyritkán akarod.
2014. júl. 24. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!