Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet eltántorító tényező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet eltántorító tényező a férfi munkája? Hogy pl targocavezető katona vagy bármi más.

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 00:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hat, ez tipikusan az a foglalkozas, ami sok nonel eleve kizaro ok, sokak meg kozben jonnek ra, h ez nem nelok valo (marmint a npk). szerencse is kell hozza, h megfelelo part talalj, de nem lehetetlen persze
2014. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekik valo*


az en parpm rendor es mi tagadas, igen gyakran tele van a hocipom


utolso voltam

2014. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak munkák amik igen, eltántoríthatnak. Pl ha tehetem nem jönnék össze katonával, rendőrrel, tűzoltóval, tehát bármilyen olyan munkát végzővel ahol "gyakori" a munka közbeni haláleset. Nem tudnék napi szinten azzal együttélni, hogy bármikor jöhet a telefon, hogy munka közben halálos baleset érte. Fizikai munkával nincs problémám, volt már targoncás és patkányirtó pasim is (utóbbi sertés és marha telepeken helyezett ki csapdákat vagy irtószert, nem volt rózsaillatú nap végére). Mindkettő meló után lefürdött a cuccait meg a szennyesbe dobta vagy azonnal a mosógépbe. Ha a higiénia nem stimmel, akkor egy irodista se kellene.
2014. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Én pl. nem jönnék össze katonával. Sok rosszat hallottam már róluk, nem szeretném, hogy sokáig legyen távol, baja legyen, stb. Őszinte leszek, a targoncavezetők sem vonzanak különösebben, de nem mozgom ilyen körökben, így még soha nem találkoztam eggyel sem. A legfontosabb, hogy dolgozzon, legyenek céljai, ne csak alkalmi munkákból éljen, amik közt otthon ül és lógatja a lábát keseregve, hogy csóró.
2014. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!