Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csal a nő megérzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csal a nő megérzésem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem hogy a pasinak akivel együtt vagyok van egy nője, szóval én csöppentem bele az édes hármasba.

De egyébként ez tényleg vagy- vagy sem.


Elmondom a gyanúkat!

Ő egy szállodában dolgozik, munka időben szoktunk interneten beszélgetni, és minden este munka idő után felhív kb 15 percre amíg nem ül be az autójába.

Otthonában még soha sem telefonáltunk csak egyszer de akkor is kérte hívjam vissza 10 perc múlva mert zuhanyzik stb.

Volt amikor hívtam, először azt hittem egy nő vette fel és ezt közöltem vele, majd azt mondta hogy ott voltak a haverjai, és az egyiknek ott volt a barátnője biztosan ő vette fel. ( egyébként már tudom hogy ez egy hangposta)

Na ez után egyszer hívott engem, de nem tudtam fel venni, mire haza ért próbáltam ismét hívni, meg írtam egy üzit (hogy haragszik-e rám) amire az jött vissza hogy (bye), ez is eléggé meglepő volt. Meg is kérdeztem tőle, arra azt felelte hogy a zsebében volt és fogalma sincs hogy nyomódott be. ( Érdemes tudni hogy külföldön lakik) Arra gyanakszom hogy ugye van egy francia barátnője és akkor ez küldte vissza ő nekem, mert ugye ezt mindenki érti.

A következő eset pedig az hogy még mi előtt nem jöttünk össze mondta volt nyaralni, de nem is kérdeztem hogy kivel és hol és most meg kérdeztem kivel volt. Erre elkezdi a volt... és itt abba hagyta, de mondom ez most volt 3 hónapja ti meg már februárban szakítottatok. Erre mondja, jaj de hogy azt hitte hogy tavaly a nyaralás stb stb stb. ez is olyan gyanús nekem.

Na meg van még egy dolog:

Hívtam dél körül tegnap előtt, és mondtam neki este (direkt mondtam, mit mond rá) hogy egy nő vette fel, ( ugye bár én már tudom hogy hangposta, sikerült rájönnöm) és közölte igen, a munkatársa volt az, mert épp együtt kávéztak, és azt hitte hogy az exe zaklatja, és oda adta neki a telefont.

Fogalmam sincs mit higgyek, hittem neki, és bíztam benne, csak ez a sok gyanús dolog amire felel egyebek, ez eléggé fura nekem.

Ti mit gondoltok??

Remélem sikerült érthetően megfogalmazni, ha még sem akkor pedig kérdezzetek.


2014. júl. 25. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
* Szerintetek csal a női megérzésem?? *
2014. júl. 25. 11:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen van egy másik nője is. És nagyon jól teszi!
2014. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon zavaros. Véleményem szerint van valakije, és csak hülyít téged.

A hangposta dolgon jót nevettem. :D

Ha neked ez így jó (persze hogy az) akkor csináld, de ne vergődj.

Sok kamu duma, kifogás, magyarázat... aki ezt beveszi, meg is érdemli a sorsát.

Nekem ez a véleményem.

2014. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy csal a női megérzésed. Azért elég nagy ro.hadék, hogy ennyit hazudozik. Szakítanék vele, mint a sicc
2014. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék arra, hogy miért vagy még vele. : D
2014. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából ezek tényleg csak jelek, és úgye annyira még nem sikert őt kiismerni. Na meg arra is gondoltam hogy most költözött nem rég ebbe a lakásba, közölte hogy 29-én lesz bekötve az internet, és hogy akkor mi fog változni, mennyire fog velem beszélgetni. Na meg úgye egy hónap múlva kapott szabadságot, és akkor jön ide hozzám Magyarországra 2 hétre.

Októberben meg le jár a szerződése és azt mondta hogy ide fog költözni Magyarországra és itt keres munkát.

2014. júl. 25. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért van még mindig vele!? Hmm.. Talán mert egy szerető, odaadó pasi egyszerűen túl unalmas lenne! A nők szeretik, ha kihivás elé vannak állítva. Tudják, hogy pofára fognak esni.. De mégis, kell nekik ez az egész. Persze ezt a választ mindenki le fogja pontozni, és persze a hülye társadalmi "elvárások" miatt, egy nő sem fogja leírni, igen ez valóban így van és szeretnek pofára esni.
2014. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

októberben akkor csere lesz, veled lesz állandóan, és ezt a francia nőt fogja megtartani melletted tartaléknak.


Amúgy te se lehetsz IQ-bajnok, ha nem egyértelmű a helyzet... Ráadásul a fickó se észkombájn, mert bénán csinálja, és lebukott.

2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!