Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy huszonéves férfinak nincs mobilja és internete arról mit gondolnátok? Hátrány lenne, furcsálnátok?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az egyetemet, munkát keresek. Jó anyagi körülmények között nőttem fel, gazdagnak mondtak minket. Az egyetem mellett már dolgoztam keményen, abból finanszíroztam magamat. Kivéve az albérletet mert ahhoz ragaszkodtak a szüleim hogy ők fizessék. Idén nyáron tragédia történt a családban, összeomlott minden. Részletezni nem szeretném. Sok mindent ki kellett fizetnem, fel kellett mondani az érvényes albérleti szerződésemet is (kauciót buktam).


Most elköltöztem egy albérletbe amit én fizetek, napi 4 órás munkát tudtam elvállalni hogy tudjak rendes állást keresni. Interjúkra el kell járni. Régen volt mobilon internettel (Samsung Galaxy S4) volt laptopom is (Lenovo). Most a hirtelen anyagi kiadások miatt ezekhez tudtam nyúlni hogy pénzzé tegyem őket. Sajnos most úgy állok hogy egy 2000Ft-os feltöltőkártyára sem futja, nincs semmilyen mobilom.


Engem ez nem is zavar, nem vagyok internetfüggő sem. Viszont az ismerkedésben kifejezetten gátol úgy érzem. Nem nagyon csajozok most ebben a helyzetben de megismertem egy csodálatos nőt. Minden rendben ment addig amíg be nem akarta magát jelölni a Facebookon a telefonomról. Mondtam hogy nincs mobilom és Facebookra se tudok felmenni csak max ismerőstől (most is onnan írok, megengedte hogy munkakeresés céljából 1-2 órára netezhessek nála). Nagyon furcsálta, felírta az ő számát a kezemre. Csak 2 nap múlva tudtam felhívni (akkor tudtam telefont kölcsönkérni) de letette. Barátnőjével összefutottam, azt mondja hogy furcsa vagyok mert manapság kinek nincs mobilja meg nete. Gyanús vagyok, végén még kiderül hogy valami őrült. Ezért nem akar velem beszélni.


Már jó úton haladok hogy anyagilag összeszedjem magam, amint találok egy teljes munkaidős állást minden rendben lesz. Csak ennyi hiányzik. Utána lesz megint mindenem mint a korombelieknek.


Tényleg ekkora probléma manapság az ilyesmi? Nem gondoltam volna. A "barátaim" is azóta eltüntek mellőlem amióta nem tudok Soundra, klubbokba menni velük és nem vagyok fennt Face-en. Csak egy barát maradt mellettem aki segít (ezt se gondoltam hogy így lesz mert igazi barátoknak hittem őket)



2014. júl. 28. 11:38
1 2
 11/12 $triker ***** válasza:

Abból, ahogy írsz, gondolkodsz egy teljesen normális, magabiztos és letisztult gondolkodású ember vehető ki akinek vannak céljai és tesz is értük. Szerintem, hogyha őszintén ugyan ezt elmondanád a leányzónak biztosan megértene, hogyha esetleg nem így lenne akkor hagyni kell azt a lányt mert neki csak a pénz a lényeg. Egy ilyen helyzetben derül ki, hogy kik az igazi barátok, és kik azok akik csak kihasználnak, én a helyedben megköszönném annak az egynek aki még mindig melletted van ( és vélhetőleg örökre melletted lesz ), hogy próbál segíteni.


Egy telefont ha lesz rá kereted mindenféle képpen szerezz be mivel a munkatársaid is kereshetnek bármilyen ügyben, esetleg a szüleid, rokonaid, elérhetőségre mindenkinek szüksége van.


További én sok sikert kívánok a talpra álláshoz, biztosan sikerülni fog! :)

2014. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a bíztató szavakat!


Nem akarnék ezzel előállni a csajnál, barátommal beszéltem tegnap és szerinte jobban tenném ha először talpra állnék mert ennek jó vége nem lehet így. Nem várhatom el egy csajtól hogy már az ismerkedési fázisban áldozatokat hozzon. Van benne valami. Nem tudnám keresni, ő sem engem, kimaradna miattam egy csomó dologból. Ez az igazság és nem az hogy ő pénzéhes lotyó vagy ilyesmi amit írtatok páran. Az alapigényekhez "joga van": egymást elérni, néha meghívni egy kólára minimum például.


Szóval így belegondolva jobb is így. Ma is voltam interjún, csak találok valamit végre :) Aztán veszek valami feltöltős mobilt (pl. amit ajánlott itt valaki)

2014. júl. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!