Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire tartjátok fontosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjátok fontosnak? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 10 éves "kapcsolatod", nincs minden nap, vagy minden héten személyes találkozás.


Mennyire igényelnétek, hogy sms-ben, vagy bárhogy gondoljon rátok, és írjon naponta 1-2-t legalább? Mit szólnátok hozzá, ha több napig direkt nem jelentkeztek, és ő sem keres?


Az milyen helyzet, amikor ki van jelentve, sms-t ne is várjatok, mert nem küld, NINCS KEDVE. Max esténként kegyesen felmegy mondjuk Skype-ra, és ott ír. Ha nem vagy ott, le vagy sajnálva, és akkor az se érdekli, ha akár hetekig semmit sem tud rólad?


2014. júl. 29. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Önző, lusta, nem szeret, nem fektet be semmit magától a kapcsolatba. Felejtős.
2014. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát ha eddig is ilyen volt a kapcsolat akkor tök értelmetlen...de ha mostanság alakult ki, megkeresném az okát és helyrehoznám :) de ez nem jó így...


21F

2014. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy nem küzd a kapcsolatért és lehet hogy megcsal. Nem szeret őszintén ha "NINCS KEDVE" sms-t írni.

Akik igazán szerelmesek nem bírják több napig egymás nélkül....én legalábbis megőrülnék ha a páromról nem tudnék semmit h mi van vele.

2014. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
10 év után nincs már "olyan" szerelem. Az pár év múlva elmúlik.
2014. júl. 29. 13:35
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a furcsa, hogy lassan 10 éve együtt vagytok és nem éltek együtt...Mi is közel 10 éve együtt vagyunk a párommal, de ő már a férjem egy ideje és családunk is van. Szóval eleve nálam egy ennyi ideje tartó kapcsolatban már az a furcsa, hogy nemhogy nem élsz vele együtt, hanem még nem is találkoztok akár heti szinten sem??? Kapcsolat ez egyáltalán? Vagy csak néha-néha összejártok? Lehet te csak ennyi vagy neki.

Amúgy a szerelem igen elmúlik egy ilyen hosszú párkapcsolatban, de attól még szeretem a másikat, vele képzelem el a jövőmet, vele akarok élni, leélni az életemet, érdekel, hogy mi van vele, csak már nem ég 100 fokon az a kapcsolat, így nem vágyom 10 percenként a társaságára, mint mondjuk az elején, mikor még dúlt a szerelem. De ettől még együtt vagyok vele és vele is akarok lenni. Nálatok ez nem úgy néz ki, hogy működik, szóval nekem ez elég furi.

És amúgy igen, gáz. Ennyi idő után azért már feljebb kellett volna lépni egy szintet, nem? És igen, ennyi idő után meg pláne gáz, ha a kapcsolatotok úgy néz ki, mint akik még csak pár hónapja vannak együtt, de szerelem sincs.

2014. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5: Megértem, hogy fura, de olyan témát feszegetsz (család, gyerekek) melyre én nem vagyok képes, és nem is leszek (akkor sem, ha én vagyok a lány). Ez egy másik történet, ez meg lett beszélve.


Engem csak az bánt, hogy nem ír. Úgy érzem magam, mint egy játék, melyet előkap ha épp ráér, és kedve van hozzá. Nekem igenis jól esik, ha kapok 1-2 kósza sms-t, mert abból érzem, hogy igen, gondol rám. De így? És ez az, ami miatt évről-évre távolabb kerültem, mert nem érzem, hogy foglalkoznának velem, hogy szeretnének.

2014. júl. 29. 13:48
 7/18 anonim ***** válasza:

"Megértem, hogy fura, de olyan témát feszegetsz (család, gyerekek) melyre én nem vagyok képes, és nem is leszek"

Nem kell férjhez menni, gyereket sem szülni, ha nem akarsz, de attól egy együttélés még nem lenne megfelelő a számodra? Egy kapcsolat, amiben a párod mellett kelsz reggel, mellette fekszel le, napi szinten találkoztok, beszélgettek, megbeszélitek, hogy kivel mi történt aznap, stb? Mert ha te erre sem vagy képes, akkor mégis mit akarsz? Akkor nehogy már a párod legyen a hibás azért, mert úgy zajlik a kapcsolatotok, ahogy azt te szeretnéd! Mert ha te semmit, de semmit nem akarsz tőle, ami egy kapcsolatban magától szokott jönni, tehát együtt vagyunk minden nap, együtt élünk, stb, akkor bocsi, de most pont ezt kapod! Ha neked nem kellenek ezek a magától értődő dolgok, akkor miért vagy meglepve, hogy nem is lép irányodban, ez irányban a párod? Csak a szabályaid szerint élitek a kapcsolatotokat.

Ha te azt mondanád, hogy igen, fontos neked a párod és tovább lépnél egy komolyabb dolog, együttélés irányában, akkor lehet ő lépne ez irányban, nem?

2014. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ilyen, mert nem érzem, hogy szeretnének. AZt érzem, hogy le vagyok sz@rva. És ebből következik, hogy egyre jobban eltávolodtunk. Ez már rég nem arról szól, hogy összeköltözés, vagy ilyesmi.
2014. júl. 29. 13:57
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne saját szabály az, hogy érezzem valamiből, hogy igen, tényleg gondol rám, és kellek. De ha nem érezteti, miért akarnék olyan emberrel összeköltözni, aki nem is szeret?
2014. júl. 29. 13:59
 10/18 anonim ***** válasza:

De nem gondolod, ha korábban elhatározásra jutottatok volna és közösen élnétek együtt az életeteket, akkor nem is távolodtatok volna el egymástól???

Ha egy kapcsolat nincs ápolva, akkor az meg is hal tudod? És nehéz egy kapcsolatot úgy ápolni, hogy az igazából nem is kapcsolat! Mert ez nem az. Közel 10 éve vagytok együtt és van, hogy hetekig nem találkoztok? Ez az én szememben nem kapcsolat. Ez csak néha összejárunk, valaha szerelmesek voltunk egymásba, de ma már csak vagyunk, én itt, a másik meg ott.

És tudod két ember közt, akik fontosak egymásnak, azoknál a kommunikáció sem jelent gondot. Miért nem vele beszélsz? Miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért nem vagy már fontos neki? Lehet többet tudnál meg tőle, mint tőlünk, mert mi csak találgatunk.

2014. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!