Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy harmincas pasi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas pasi mit akarhat egy huszonévestől?

Figyelt kérdés
Milyen nőkre buknak a harmincasok? Tíz év korkülönbség nem sok szerintetek? Úgy vettem észre, hogy a saját korosztályom valahogy nem igazán vonzódik hozzám, ez most minek köszönhető? Van még így más is?

2014. júl. 30. 01:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok...én és a párom között is 10 év van, mégis 4 éve boldogan élünk...22/L
2014. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 laci911 ***** válasza:
0%
Fiataloknak a kinézet , pénz kell ,van olyan lány akinek nem ez kell de ők nemannyira szépek . Pénzalatt kb azt jelenti , hogy fizessél már ezt meg amazt . Van olyan nő aki téged fog meg hívni na ő sem annyira jó .
2014. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szerintem dögivel vannak itt értelmetlen és hülye kérdések, b meg! Szóval oszd az észt máshol.
2014. júl. 30. 01:29
 14/29 anonim ***** válasza:
27%
Neked halál semmi fogalmad nincs azokról a fogalmakról hogy "sztereotípia" meg "általánosítás" ugye, Megtépázott Kretén?
2014. júl. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Engem inkább ne hívjon meg egy nő sem, mert hetero nő vagyok.
2014. júl. 30. 01:30
 16/29 anonim ***** válasza:

"Neked halál semmi fogalmad nincs azokról a fogalmakról hogy "sztereotípia" meg "általánosítás" ugye, Megtépázott Kretén?"

épp az a baj, hogy van. :D értelmetlen. buta emberek szokása, lásd pl. a kérdező :D

2014. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Fiataloknak a kinézet , pénz kell ,van olyan lány akinek nem ez kell de ők nemannyira szépek ."


Sziporkázik ma ez az oldal, komolyan. :D Érdemes olvasgatni, sőt, érdemes élni az ilyen bölcsességekért.

2014. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
yeah fight, tépjétek egymást :D
2014. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy buta lennék és egy vadidegen véleményére nem adok. Képzeld, mindenki szokott általánosítani. Mi van, nem tetszik, ha visszakapod a bunkózást?
2014. júl. 30. 01:37
 20/29 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel, hogy bunkózni próbálsz.

a kérdésed viszont továbbra is full értelmetlen.

2014. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!