Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy harmincas pasi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas pasi mit akarhat egy huszonévestől?

Figyelt kérdés
Milyen nőkre buknak a harmincasok? Tíz év korkülönbség nem sok szerintetek? Úgy vettem észre, hogy a saját korosztályom valahogy nem igazán vonzódik hozzám, ez most minek köszönhető? Van még így más is?

2014. júl. 30. 01:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Akkor meg minek foglalkozol vele? Hidd el, a bunkó válaszod nélkül is el lettem volna.
2014. júl. 30. 01:40
 22/29 anonim ***** válasza:

"értelmetlen. buta emberek szokása"


Meg például olyanoké akiket nem igen érdekel más emberek véleménye meg joga ahhoz hogy ne legyenek megbélyegezve jelzőkkel, lsd. politikusok, én.


De külön tiszteletre méltó a te saját söprő generalizálásod, taps érte. Állapodjunk meg abban hogy tudás hiányában magadból indultál ki.

2014. júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
pont a sztereotípiák felelősek a legtöbb megbélyegzésért.
2014. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Remek, akkor most, hogy erre rájöttél, akár bocsánatot is kérhetsz itt vagy priviben, mert veszekedést szítottál a bunkó válaszoddal. És általánosítottál azzal, hogy egy kérdésem alapján én biztosan hülye vagyok. Magyarul egyetlen megnyilvánulásom alapján elítéltél.
2014. júl. 30. 01:49
 25/29 anonim ***** válasza:
dehogy kérek bocsánatot... :DDD és igen, tényleg nagyon buta lehetsz, egyre jobban erre enged következtetni az itteni produktumod.
2014. júl. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Max azért vagyok buta, mert leálltam veszekedni veled. De felesleges, mert még érvelni se tudsz.
2014. júl. 30. 01:57
 27/29 anonim ***** válasza:
Na, egy ilyentől remélem, hogy semmit nem akarnak. :D
2014. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Most minden rosszindulat nélkül mondom, hogy a megnyilvánulásaid alapján tényleg egy buta hisztérikának tűnsz. De persze a tévedés jogát fenntartom, bár, ha nem vagy az, akkor meg miért tüntetnéd fel magad ilyen színben... :D
2014. júl. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
48%

"pont a sztereotípiák felelősek a legtöbb megbélyegzésért."


Elolvastam ezerszer de esküszöm nem értem mit akarsz mondani.

Pontosan azt mondtam hogy mások gondja a megbélyegzéssel senkit nem érdekel aki számít, magyarul a sztereotípia a legjobb dolog a Földön.


Hozzá se teszem hogy amúgy az emberi kognitív mintázatfelismerés terméke, amibe annyira jók vagyunk hogy az választ el minket az állatoktól..

2014. júl. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!