Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Asszonyok, Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Asszonyok, Titeket nem idegesít halálra ez a téma? (Inkább 30+ válaszoljon)

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az, hogy engem annyira idegesít, hogy egyre többet hallom azt férfitól, hogy a férfi 40 éves kor felett is férfi, a nő pedig már 30-tól "öregedik". Most még azt nem értem, hogy ezt olyan férfi mondja, akinek nem ér semmit a családi élet? És olyan szellemben él, hogy neki mindig a "friss hús" kell?? Ezekben meg lehet bízni szerintetek? Vagy ez a duma csak egy védekezés az öregedésük ellen? De ha van ebben az egészben igazság, akkor 30 fölött a nők már féltékenyek a 20-asokra? Mert én akkor tuti az leszek. Segítsetek már légyszi, nektek mi a véleményetek erről és tapasztaltatok e már ilyet? 26 L
2010. jan. 11. 08:56
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
22%

Igy van...

A nők hamarabb randulnak mint a férfiak...

30 fölött kezdenek hizni,löttyedtek lenni,és lelkileg is übergyökerek lesznek...

2010. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
És Te Nőnek érzed magad?
2010. jan. 11. 09:12
 3/55 anonim ***** válasza:
78%

Van benne valami.Tapasztalatom szerint 30 fölött a nők egyrésze elhagyja magát,csak a háztartássaé.geyerekneveléssel törődik,esetleg a munkájával,és öregebbnek néz ki a koránál.

A másik része pedig ekkor kezdi magát "fiatalítani",sminkkel,buliba járással stb.

Ez persze csak általánosítás,mert vannak,akik nem törődnek a korukkal,harmonikus életet élnek,és nem zavarja őket,hogy annyinak néznek ki,amennyi évesek.

2010. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok:


Egyetértek az előzővel...30 év után kezdenek átmenni nagymamába,és sokszor el is felejtik mi az a szex...

2010. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az, hogy a fiatalabb srác pedig a tapasztaltabb nőkhöz vonzódik?
2010. jan. 11. 09:21
 6/55 anonim ***** válasza:
92%

Én már jócskán túlléptem a 30-at is. (44 N)

nem vagyok féltékeny a fiatal nőkre, más kategória. Viszont már minden fiatalt szépnek látok! kivétel az elhanyagolt, közönséges.

Viszont a 30 előtt pánikba estem. aztán eljött a nap, nem öregedtem 24 óra alatt 10 évet, így megnyugodtam. 40 előtt nyoma sem volt már kor miatti stressznek.

Ráncok nem számítanak. Az ápoltság, természetesség, kedvesség számít. a korunk csak bennünket érdekel, senki

mást.

2010. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
30%

A fiatal pasik azért vonzódnak a tapasztaltabb nőkhöz mert sok nő olyan 30 éves korában lesz a legvonzóbb,"érett gyümölcs"nek is szokták mondani...

Aztán 35 után csak dolgoznak és gyereket nevelnek,és évente 1x szexelnek,akkor is csak kényszerből mert kell még 1 gyerek

2010. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabb srác azért vonzódik az idősebb nőhöz : mert azt tapasztaltabbnak hiszi.Vagy ha egyedül nevelte az anyja,akkor anyakomplesszusa van.
2010. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
De mi az a duma, hogy 30 után ritkább a sex? Mert??????? ok, gyerek, család stb.. de a nő akkor már nem kívánja a párját? Ez hülyeség szerintem!
2010. jan. 11. 09:30
 10/55 anonim ***** válasza:
34%

Nem hülyeség,ez igy van...

Teljesen "kialszik a tűz" benne.

2010. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!