Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez még belefér fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez még belefér fiúk?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatban vagyok, bízunk egymásban.

És tegnap 4 fiúval utaztam egy kocsiban, a városban este. És felvetették hogy ez a barátomnak nem gond-e.

Ti hogy reagálnátok erre? zavarna?



2014. júl. 30. 11:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát...18 vagyok.

De mellesleg csak azért érdekelt, mert azzal hogy ők ezt felvetették , felmerült bennem, hogy lehet hogy ő is problémát csinálhat belőle. És lelkes gyk s ként, megkérdeztem itt, hogy ehhez ki hogy áll hozzá.

Ja és nem. nem vagyok ribizli.

2014. júl. 30. 11:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a problémát. Pontosan mi történt? hova mentél, és kikkel utaztál? nem mindegy, hogy a barátaid elfuvaroztak, vagy pedig stoppoltál a körúton. Ha nem totál ismeretlen pasikkal voltál, akik simán elvihettek volna bárhová, akkor nem hiszem, hogy bármi is probléma lehet. Legalábbis nálunk nem azt hívják problémának, ha a páromon kívül más emberekkel vagyok egy légtérben. De bocsi, ha esetleg félreértettelek
2014. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

haverok voltak, és körbe jártuk pestet.

áhh, nem ülök be idegenekhez egyedül.

hát nem tudom, van akinél már ennél kevesebb is probléma, amit írt egy csaj itt.

2014. júl. 30. 11:40
 14/14 anonim ***** válasza:
ez esetben nem értem mi lenne a probléma. Főleg úgy, hogy írod, hogy normális a kapcsolatotok, és hogy bíztok egymásban. Nekem is vannak férfi barátaim, és a páromnak is van a legközelebbi barátai között több nő. Egyrészt a megcsalás nem azon múlik, hogy ki kivel, hol utazik, másrészt pedig egy egészséges kapcsolatban valóban nem merül fel ilyen. Ha mégis problémázna ezek után a barátod, akkor komolyan el kell beszélgetnetek egy két dologról.
2014. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!