Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy kapcsolat? Nálatok hogy történt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtetszett a táborban, elkezdtünk beszélgetni. Beszélgettünk, beszélgettünk, beszélgettünk, és egyszer csak megcsókolt.
2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leveleztünk, találkoztunk, aztán megint találkoztunk.
2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyikkel hosszabb-rövidebb ideje ismertük már egymást, jóban voltunk, sokat beszélgettünk, volt akivel szinte barátok voltunk.

De egy-kettő olyan is volt, akivel egy-két-három beszélgetés után már randiztunk :)

2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam egy buliban, de olyan beszélgetős, két barátnőm hivott el és ők mutattak be ott egy fiút, aki nekem rögtön szimpatikus lett és beszélgettünk. Utána volt még jópár közös házibuli, ahol ő is ott volt és ott találkoztunk és beszélgettünk, aztán elhivott fagyizni, külön programokat is kitalált. Aztán eljött hozzánk, utána én őhozzá és a végén ez pár hónap alatt játszódott le, azon vettem észre magam hogy járunk. De a vége nem lett jó, mert együttjárásunk alatt kiismertem és nem tetszett a természete és szakitottunk.
2014. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Randiztunk utána megcsókolt és ez egyenes út volt a szexhez . Mindez egy nap alatt ... vagyis 5 óra leforgása alatt (túl türelmetlen vagyok néha). De valszeg jó kezdés volt, mert már a 4. évfordulónkat ünnepeljük :)

22/L

2014. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgettünk, sms-eztünk. Akkoriban még jártam egy másik fiúval. Vele szakítottam, és pár napra rá egy bulin kissé becsiccsentettem és rámásztam a mostani barátomra. Ennek több mint fél éve
2014. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi neten ismerkedtünk meg társkeresőn, aznap 10 órán át írogattunk, aztán este átjött, aztán ott is aludt, és soha többé nem ment el. :D Egy hónap múlva hozta a gépét, 3 hónap múlva a cuccát, 1,5 éve volt az esküvőnk, most a családgyarapításon dolgozunk. :D
2017. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!