Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 10 év korkülönbség? A lány 18 a fiu 28

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Mennyi irigy...
2014. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
25%

"A Férjem 37 éves én 24 :) 8 éve együtt vagyunk, 3 éve házasok... mondhatom, hogy működik :)"


Attól hogy te retardált vagy meg attól hogy engeded a pedofil csávódnak hogy elkenje a szád szélét csak azért hogy ezt most itt telipofával közölhesd, attól meg az ilyen kapcsolatok döntő többsége arról szól hogy az idősebb fél kihasználja a másikat, de gratulálok hogy nincs jobb dolgod minthogy a kérdezőt potenciálisan élete legnagyobb csalódása felé terelgetsz.


Ha az én válaszaim nem hasznosak, akkor barátom a tieid egyenes károsak, ugorj ki az ablakon a nagyapáddal együtt kösz cshőőőőőőőő

2014. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2014. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
A kissrác éretlen még a nőhöz.
2014. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

"Kedves" PÁLINKAFA!


Az az érzésem, hogy bár az IQ-d elég kevés, igyekszem érthetően fogalmazni.

Amikor a válaszomat beírtam ( hogy én 24 vagyok a férjem 37....stb.) akkor el sem olvastam a többi választ, egészen egyszerűen válaszoltam a kérdésre.

Én nem érek rá itt lógni egész nap, és lepontozni azokat a válaszokat amik nekem nem tetszenek, na meg egyébként is felesleges, mert ez itt egy tök anonim oldal, nekem se jobb se rosszabb nem lesz, hogy te most itt szájhuszárkodsz. :D Egészen egyszerűen lepereg rólam!


Az egyetlen kérdés ami veled kapcsolatban foglalkoztat, hogy vajon hány éves lehetsz ennyi ésszel????? :D


A "pedofil csávóm" pedig egy felnőtt FÉRFI- ami neked még ismeretlen fogalom lehet.... és aki most már APA is, úgyhogy fogjál vissza az arcodból!


"CSHŐ" - bár nem tudom ez mit jelent, az elköszönések ezen fajtáját nem nagyon gyakorlom. :D

2014. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

A kissrác éretlen még a nőhöz? Ilyen rossz lennék szövegértésből? :D


Nem az van ideírva, hogy a LÁNY: 18 éves, a FIÚ pedig: 28 éves ??????????

2014. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

És akkor most vegyek komolyan egy vádaskodást valami 24 éves ringyótól aki az apjával jár csak mert lehülyézett?


És nem, nem fogok vissza az arcomból semmit, takarodj a halálba innen a komplexusaiddal meg az idióta tanácsaiddal.

Ha nem vagy aktív tag az oldalon akkor nem is kell annak lenned, így is van elég hülye aki marhaságokra biztatja a kérdezőket.


Egyébként a stílusodon látszik hogy éretlen vagy, nem is csoda kell melléd valaki aki kitörli a fenekedet, ami megint csak nem érdekel senkit, de ne akard már beállítani úgy hogy ez valami jó dolog.

2014. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

A szánalom mintapéldánya vagy :D Egy csoda lehetsz a valóságban!!!!!


Az apámmal járok? 13 év korkülönbséggel? Kicsit számolj utána , 8 általánossal mennie kell!


Folytasd csak a mások sértegetését itt az oldalon, biztos jobban kielégít mint egy jó kis szex a bal kezeddel :D

2014. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Most ez vagy valaki aki agyhalott vagy egy troll ¯\_(ツ)_/¯
2014. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Fogalmazás: perfekt!!!! :D Na befejeztem, további szép napot.
2014. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!