Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 10 év korkülönbség? A lány 18 a fiu 28

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Mivel én nem tartom magam annak, ezért ha megszakadtok sem fogjátok nekem itt az észt osztani :) Úgyhogy akár pihenhettek is, jól bírom a kritikát :)
2014. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Ez nem kritika, ez tény.


És attól még hogy befogod a füledet és ordítasz meg vered a seggedet a földhöz, attól még nem lesz kevésbé igaz.

2014. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

"Nem az van ideírva, hogy a LÁNY: 18 éves, a FIÚ pedig: 28 éves."


De az van, ettől még miért lenne kevésbé igaz az állítás?

2014. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Tudod mi jutott most eszembe? Ha ismernél / ismernétek a való életből, eszetekbe sem jutna ilyeneket feltételezni és mondani nekem. Még akkor sem ha a Ti életetekben ez a legnagyobb bűn amit ember el tud követni- több év korkülönbséggel élni valakivel. Mert nektek ez cseszi a csőrötöket. Nem?

Csak tudnám, hogy miért zavar titeket , hogy van akinél ez működik? Erre még mindig nem kaptam választ...

2014. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

""Nem az van ideírva, hogy a LÁNY: 18 éves, a FIÚ pedig: 28 éves."


De az van, ettől még miért lenne kevésbé igaz az állítás?"


Te miről beszélsz, amit ide leírsz abban sincs semmi értelem meg logika az égvilágon, nem vagy képes kifejezni magad, az agyad a leírtak alapján szimplán nem működik.


Leginkább az idegesít hogy láthatóan felfoghatatlanul gyerekes és idióta vagy.

Az meg már hogy ennek eredményeképp kikötsz egy faszival aki amikor találkoztatok kétszer annyi idős volt mint te, és hogy ezzel a faszival te gyereket csináltál meg hogy beismerted hogy élvezkedsz abban hogy mennyi pénzt költ rád csak hab a tortára.


Amit csinálsz az tabu és a szociális normák ellen van, nem engem zavar hanem minden épelméjű embert zavarna az egész országban. De a legrosszabb hogy nem is hallasz meg semmit ami ezt alátámasztaná és többnyire csak szarral dobálózol hogy igazad legyen meg üvöltesz itt hogy elfogadják azt amit csinálsz, holott kérdezz meg bárkit aki egy ici-picit is értelmes és elmagyarázza majd neked hogy ami tény az tény, rettenetesen undorító vagy. PONT.


Te nem érzed magad annak, ez a legegyértelműbb dolog a világon. Attól még nem jelenti azt hogy nincs úgy ahogy.


Amúgy ha ismernélek szerintem nem megértenélek hanem nyélgázon áthajtanék rajtad a kocsimmal. Úgyhogy azt inkább ne is hozzuk szóba.

2014. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Hatalmasat nevettem a hozzászólásodon! Feldobtad a délutánom, de most sajnos mennem kell a CSALÁDOMHOZ, mert tudod NEKEM van!


Két dolgot kívánok neked az életedben: egyrészt legyél kevésbé agresszív és szánalmas, másrészt ne foglalkozz ennyit mások magánéletével, mert közben pereg a Te életed is, ami láthatólag nem túl boldog.

2014. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

El se hiszem hogy megint csak vagy elég ökör hozzá hogy szidj valakit mert más életével foglalkozik ITT.


"Te életed is, ami láthatólag nem túl boldog."


Te mondd már meg hogy az én életem milyen ha ennyit tudsz róla légy szíves.


"egyrészt legyél kevésbé agresszív és szánalmas"


Mire alapozod hogy szánalmas vagyok, és miért ne lennék agresszív amíg léteznek olyan kaliberű idióták mint te, akikkel nem lehet értelmesen beszélni?


"Hatalmasat nevettem a hozzászólásodon! Feldobtad a délutánom, de most sajnos mennem kell a CSALÁDOMHOZ, mert tudod NEKEM van! "


Sok sikert a degenerált családoddal töltött mindennapjaidhoz, kívánom neked hogy legyél elég higgadt és egyeltalán nem idegbeteg amiatt hogy lerántottuk a leplet a fogyatékos viselkedésedről ahhoz, hogy ne érezd úgy hogy válaszolnod kell megint.


Retkes ringyó :)

2014. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Nem tudom észrevetted-e, hogy Te engem szidsz folyamatosan, holott nem is ismersz, annyit tudsz rólam amennyit elmeséltem :)

Szóval szidsz engem, ringyózol, "átmennél rajtam kocsival", degenerált vagyok és hasonlók. Ennek ellenére én még önmagamhoz képest is kultúráltan próbálok neked válaszolni. Akkor ki a rosszabb kettőnk közül? Véletlenül sem TE aki azzal töltöd a szabadidődet, hogy másokat sértegetsz egy anonim fórumon?! Szerinted a te viselkedésed mennyire normális?

Szerinted rólad mit gondolnak azok akik elolvassák az én ELSŐ és abszolút normális válaszomat a kérdésre, majd elolvassák ,hogy te már az első válaszban olyan undorító módon ömlengesz, hogy megkérdőjelezhető az épelméjűséged.

Szerinted a hozzászólásaid milyen bizonyítványt állítanak ki rólad? Elárulom pajtás, hogy kettőnk közül aki betegebb az nem én vagyok!

2014. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
55%

"Nem tudom észrevetted-e, hogy Te engem szidsz folyamatosan, holott nem is ismersz, annyit tudsz rólam amennyit elmeséltem :) "


Pontosan, amennyit tudok rólad az alapján egy hulladék ember vagy, és így már meg is magyaráztam az okát annak amiért szidlak.


" Ennek ellenére én még önmagamhoz képest is kultúráltan próbálok neked válaszolni."


Ez talán a második alkalom hogy megpróbálod? Ettől eltekintve egyetlen ici-picit értelmes megnyilvánulásod se volt eddig, azt hiszed az csak úgy eltűnik?

"Az egyetlen kérdés ami veled kapcsolatban foglalkoztat, hogy vajon hány éves lehetsz ennyi ésszel????? :D "


Ezzel indítottál haver, csak hogy példát láss a szofisztikált viselkedésedről. És ha ez önmagadhoz képes kúltúrált, akkor te lehetsz a legnagyobb debil a világon.



"Akkor ki a rosszabb kettőnk közül? Véletlenül sem TE aki azzal töltöd a szabadidődet, hogy másokat sértegetsz egy anonim fórumon?!"


Én emellett egy példaértékű életet vezetek és segítek mindenkinek ahol csak tudok, és nem, attól nem leszek rossz embert hogy sértegetek egy olyan embert mint TE.


"Szerinted rólad mit gondolnak azok akik elolvassák az én ELSŐ és abszolút normális válaszomat a kérdésre, majd elolvassák ,hogy te már az első válaszban olyan undorító módon ömlengesz, hogy megkérdőjelezhető az épelméjűséged. "


A válaszod amit adtál értelmetlen és káros volt a témával kapcsolatban, ráadásul - mint ahogy az rólad kiderült - olyan dologra biztattál másik embert hogy helyes dolog kitartva lenni.

És az én épelméjűségemről beszélsz? Rettenetesen szánalmasak ezek a sértegetési próbálgatásaid, az még inkább hogy megpróbálsz értelmesen viselkedni így mindezek után holott láthatóan rettenetesen buta vagy.


"Szerinted a hozzászólásaid milyen bizonyítványt állítanak ki rólad? Elárulom pajtás, hogy kettőnk közül aki betegebb az nem én vagyok!"


Íme újabb példa a kúltúrált viselkedésre, és érdekes hogy sírsz amiért sértegetlek téged majd fordulsz egyet és ugyanazzal a lendülettel te ugyanazt teszed, úgyhogy akkor ezek a kritériumok alapján ugyanolyan betegek vagyunk, csak barátom te egy nálad 13 idősebb faszit cidázol azért mert elvisz Spanyolországba.

Undorító vagy. Törődj bele.


[link]

Tanulmányozd, hulladék.

2014. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

ÁMEN! Én befejeztem nem érek rá ilyenekre. Sajnálom ezt a pár hozzászólást is amit pazaroltam.

És ha te már ilyen kedves vagy, akkor én is megerőltetem magam utoljára:


Szakadj meg te patkány, féreg "ember" ! :)

2014. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!