Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 10 év korkülönbség? A lány 18 a fiu 28

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Fogalmazás? Egy mondatot írtam...

Ez szerintem tényleg ennyire hülye. Legalább eltakarodott mondjuk.

2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Én csak gratulálni tudok hogy egy 13 évvel idősebb férfival vagy. Az értelmi szinted tényleg a béka segge alatt lehet. Gondolkozz már 13 év!! Hülye vagy vagy csak játszod. Ennyi sok majd később amikor őt már az autók meg a pénz fogja érdekelni téged meg le se sz.a..r mert már nem áll fel neki majd rájössz hogy tönkre kell tenned a kölköd életét mert a hiányod miatt el kell válnotok. Akkor kíváncsi leszek mit fogsz itt pampogni gyakorin.

Ha lenne eszed tudnád hogy ilyen kor különbség sok. De majd rájössz amikor le fog ku..rvázni a lányod vagy fiad, nem tudom melyik van de nem is érdekel....

2014. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
44%

Hát erre még reagálok...


A Férjem és én most is elég jól keresünk, és most is az autó a mindene, szóval nem áll fenn a veszély, hogy 10 év múlva "elmegy az esze". Már most is ez a hobbija, na nem mintha rátok tartozna :) A pénz miatt sem aggódok, de köszi, hogy szóltál :)


Még annyit tennék hozzá, hogy ÉRDEKES MÓDON annak idején a Férfiak és a Nők között ( a ffiak javára) akár 20 év korkülönbség is volt, akkor ez még se volt botrányos, sőt az volt a mindennapi meg az elfogadott.


És csak egyet nem értek :D Titeket miért zavar annyira ha nekem ezzel a hatalmas és botrányosan nagy korkülönbséggel működik a kapcsolatom 9 éve???? Nem is ismerjük egymást, nem mindegy nektek? :D

Olvassátok el a válaszom, vonjátok le a következtetést és lépjetek tovább. Nektek szarabb az életetek attól, hogy nekem minden működik????


Áhh..... :)

2014. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

9 év?

24-37

24-9=15

37-9

30-7 marad 2

30-2 az 28


28 évesen a srác összeszedett egy 15 éves libát, teherbe vágta aztán feleségül vette.

Szemen szedett hazugság. Ez annyira degenerált hogy nem hiszem el hogy ilyen létezik.


Annó egyébként az emberek a bokor mögé szartak, és ha összeverted az asszonyt akkor meghívtak egy sörre, ami régen volt és eltűnt az többnyire rossz volt. Ha már érveknél tartunk, keress jobbat.


Levontam a következtetést egyébként, ha ez mind igaz akkor nektek pszichiáter kell meg a csávónak börtönben kéne csücsülnie.

Te jóó isten... meg fúj, meg jézusom.

2014. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Elárulnád nekem hogy ha 15 évesen terhes lettem és most 24 vagyok akkor a fiam hogy lehet "csak" 1,5 éves? :D
2014. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj zsenikém, hogy régen kb annyit értetek egy férfinek mint egy haszonállat (araboknál még mindig így van)szóval semmi másra nem kelletetek csak arra hogy gyereket szüljetek. A régi időkben meg amikor 20 év korkülömbség volt akkor minden királynő császár, császárné és isten tudja mi még mindig tele voltak szeretővel. Persze ha neked ez kell akkor grat majd rájössz hogy sz..art sem ér az életed, jön a szerető, majd a válás. Az meg hogy van pénzetek és autótok nem jelent semmit attól még dughattok de kb amikor ő 50 éves lesz te meg nem tudom mennyi asszem 37 akkor már nem fogod érdekelni, te meg keresel valakit aki boldogít helyette. Ha ez kell hajrá. Aztán darabjaira esik a család, a kölkeitek soha a büdös életbe nem akarnak majd látni titeket ami érthető lesz. A lényeg hogy fogsz még emiatt szo..pni. De ha ez kell hajrá.
2014. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
33%

Legalább a legszebb éveimben boldog vagyok / leszek :)

És, hogy mi lesz 20 év múlva, a férjemmel meg a házas életünkkel meg akármivel, az legyen az én gondom. :)

2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
49%

26-os , a te szüleid elváltak ugye? Már csak azért feltételezem mert nagyon nyomod ezt az elválós dumát.... na és ha elválunk, mert 20 év múlva már nem lesz jó? Akkor mi van? És honnan veszed, hogy a gyerekem nem fog majd velem szóba állni?

Hány meg hány olyan család van ahol elváltak és a szülők is jóban vannak, és a gyerekek is fel tudták dolgozni.


Jézusom mik vagytok :D

2014. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Te dolgod csak mondjuk hogy hülye vagy. ;)

Aztán nem itt sírni 20 év múlva gyakorin.

Egyébként megint meglátszódik az értelmi szinted, nem gondolsz a jövőre csak a mára. Hajrá remélem elb..asz a busz. :)

2014. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Hát őő nem talált csak láttam elég példát erre az opcióra. ;)
2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!