Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit rosszul esett. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit rosszul esett. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tegnap nálam aludt a barátom, hajnalban ért ide mert dolgozott... Nem tudott most aludni tőlem, mert beteg vagyok picit, köhécseltem este stb. Kora reggel el kellett mennie, mert dolga volt.. Aztán ment dolgozni ugy hogy ma nem is találkoztunk. Kérdeztem tőle, hogy ma nálam alszik e, szerettem volna egy kis meglepit neki( nem mondtam neki), a válasza az volt, hogy ma nem alszik velem, ne haragudjak de kiszeretné aludni magát... Nekem ez rosszul esett, mert én ugyanugy elviselek néha neki pár dolgot... Mit gondoltok erről? Nm akadtam ki halálosan, mielőtt vi kiforgatná a szavaimat csak picit rosszul esett, hogy már köhögök kettőt éjszaka, és akkor már jön a hiszti hogy nm tudja magát kialudni, és nem is akar velem aludni másnap...
2014. júl. 31. 00:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amugy picit tényleg önző vagyok igy jobban belegondolva....
2014. júl. 31. 00:34
 12/21 anonim ***** válasza:
na ugye, kialussza magát aztán majd átmegy meg hát azért van neki is élete.
2014. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne vedd zokon, majd máskor! :)
2014. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Full álmosan se te nem tudsz mit kezdeni, se ő saját magával, főleg mert dolgozik, helyt kell állnia ott is. Aludja ki magát őis meg te is. Addig is gyógyulsz. Ne agyalj, túlreagálod. :)
2014. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%
Te nem önző vagy, hanem egy idióta!
2014. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
kösz mondd mééggg...!!! :)))
2014. júl. 31. 01:04
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Még?! :) Te dolgozol egyáltalán? Mert ahogy látom van időd 1 órakkor ide írogatni.
2014. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Fajna neked ha dolgoznek? Es ha nem? Melyik esik szarabbul neked? Mert akkor azt irom... :D remelem jol esik rosszindulatunak lenned masokkal... Legyen szep ejszakad!
2014. júl. 31. 01:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Rosszindulatúság? ;) Az, hogy véleményezünk az alapján, amit leírtál?
2014. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
miért beszélsz többes számban? rólad volt szó csak....:D Nah most már amugy tárgytalan a dolog, a válaszokat köszönöm rájöttem, h én voltam hülye ebben az esetben..
2014. júl. 31. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!