Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egy lány elmegy a barátjával és a barátaikkal egy buliba mondjuk kb 6-8-an mindenki a pasijával/barátnőjével. Eltelik mondjuk 1-2 óra és egy idegen férfi odamegy a lányhoz ismerkedni vele beszélgetni meghívni italozni stb. De a lány barátja ezen felkapja a vizet és nekimegy a srácnak. Mi a véleményetek az ilyen emberről aki egyből a másik férfira támad miközben azt sem tudta az illető, hogy van a lánynak barátja? Mellesleg előbb nem a lányon kellene számon kérni, hogy ha van pasid (én) akkor minek mész el inni vmit egy idegennel férfival?
2014. júl. 31. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne már! Komolyan nekimentél egy csávónak, mert beszélt (ismétlem, BESZÉLT!) a barátnőddel? Nem gondolod, hogy ez egy kicsit túlzás?
2014. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
..hm
2014. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A-a nem én mentem neki hanem csak ismertem a szitut! Mert a "sztori" szereplőit látásból ismertem! :) Én sem értem hogy miét kell neki menni a másik srácnak mikor itt a lány a hibás mert kelleti magát. Miért megy el vele iszogatni ha van barátja. Lehet h a kérdés nem egyértelmű az (én)-t az úgy értettem hogy én így tettem volna fel a kérdést a barinőmnek ha én lettem volna. Bocsi a kicsit bonyolult fogalmazásért! :(
2014. júl. 31. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Először kérdezni kellett volna..

Az ismeretlen férfinak és a lány baràtjának is .

2014. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várhatott volna, még ezzel, de ha már meghívja egy italra, akkor baj van. De a lány is hibás, ha nem mondta, hogy van barátja... Nem így kellett volna kezelni a helyzetet szerintem.
2014. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!